» » 19 лютого – 63-тя сесія міської ради

19 лютого – 63-тя сесія міської ради

19 лютого скликається 63-тя чергова сесія Світловодської міської ради 7-го скликання. Засідання розпочнеться о 10:00 у сесійній залі адмінбудинку. На порядок денний винесені наступні питання:

  1. Депутатські запити.

  2. Питання соціально-економічного розвитку, місцевого господарства, соціального захисту та медицини.
Доповідає: Дмитренко Марія Іванівна – начальник управління економіки, ресурсів та розвитку міста.
2.1. Про затвердження програми економічного і соціально розвитку міста Світловодська на 2019 рік.

Доповідає: Плахотний Олександр Антонович – директор СМКП «ККП».
2.2. Про затвердження Програми фінансової підтримки СМКП «Комбінат комунальних послуг» на 2019 рік.

Доповідає: Шумейко Людмила Іванівна – головний лікар КНП «ЦПМСД СМР».
2.3. Про затвердження міської Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги у м. Світловодську та підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Світловодської міської ради» на 2019-2020 роки.

Доповідає: Балюк Олена Вікторівна – перший заступник міського голови.
2.4. Про внесення змін до рішення сесії від 18 грудня 2018 року №1415 «Про затвердження Програми фінансової підтримки громадських організацій інвалідів та ветеранів міста на 2019-2020 роки».

Доповідає: Котенко Ірина Петрівна – начальник УСЗН.
2.5. Про внесення змін до рішення Світловодської міської ради від 21 листопада 2017 року №1027 «Про затвердження програми соціального захисту населення міста Світловодська на 2018-2020 роки, що фінансується з міського бюджету».

3. Фінансові питання.

Доповідає: Яременко Наталія Костянтинівна – начальник фінансового управління
3.1. Про звіт про виконання міського бюджету за 2018 рік.

3.2. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 22 січня 2019 року №1512 «Про бюджет міста Світловодськ на 2019 рік» (в частині міжбюджетних трансфертів)

3.3. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 22 січня 2019 року №1512 «Про бюджет міста Світловодськ на 2019 рік» (по головному розпоряднику бюджетних коштів управлінню соціального захисту населення Світловодської міської ради).

3.4. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 22 січня 2019 року №1512 «Про бюджет міста Світловодськ на 2019 рік» (по головному розпоряднику бюджетних коштів управлінню освіти виконавчого комітету Світловодської міської ради).

3.5. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 22 січня 2019 року №1512 «Про бюджет міста Світловодськ на 2019 рік» (по головному розпоряднику бюджетних коштів виконавчому комітету Світловодської міської ради).

3.6. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 22 січня 2019 року №1512 «Про бюджет міста Світловодськ на 2019 рік» (по головному розпоряднику бюджетних коштів управлінню житлово-комунального господарства виконавчого комітету Світловодської міської ради).

4. Питання соціально-економічного розвитку, місцевого господарства.

Доповідає: Громова Тетяна Михайлівна – директор КП «Житлосвіт 2012» .
4.1. Про затвердження Статуту комунального підприємства «Житлосвіт 2012» в новій редакції.

Доповідає: Дмитренко Марія Іванівна – начальник управління економіки, ресурсів та розвитку міста.
4.2. Про затвердження Положення про оренду майна комунальної власності територіальної громади м. Світловодська.

4.3. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території міста Світловодська на 2019 рік.

4.4. Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Світловодської міської ради на 2019 рік.

4.5. Про встановлення на території Світловодської міської ради ставок єдиного податку на 2019 рік.

4.6. Про внесення змін до рішення міської ради від 24.09.2013.р. №873 «Про затвердження Переліку вільних земельних ділянок, які надаються у користування або у власність на земельних торгах».

5. Питання врегулювання архітектурно-земельних відносин.

Доповідає:  Дмитренко Марія Іванівна – начальник управління економіки, ресурсів та розвитку міста.
5.1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянину УкраїниКучеренку С.І.для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.2. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Городоцькій, 73, м. Світловодська,ПАТ «Світловодська нафтобаза».

5.3. Про затвердження проекту землеустрою громадянину України Питоні В.В.щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення з земель для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на землі для будівництва і обслуговування будівель торгівлі.

5.4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянці УкраїниГончар Н.І.для будівництва індивідуального гаражу.

5.5. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Ревичу Д.О.для будівництва індивідуального гаражу.

5.6. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці УкраїниГригоренко Н.А.для ведення будівництва індивідуального гаражу.

5.7. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Рябкову В.В.для ведення садівництва.

5.8. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Лагно В.І.для ведення особистого селянського господарства.

5.9. Про передачу в оренду земельної ділянки по вул. Січових Стрільців, 186-Г, м. Світловодськ ТОВ «Техно Девелопмент Ситем».

5.10. Про передачу в оренду земельної ділянки по вул. Михайла Грушевського, 6 (нежитлової прибудови) м. Світловодськ ФОП Рижикову В.М.

5.11. Про поновлення договору оренди земельної ділянки по вул. Героїв України, 108-а, м. Світловодськ, ТОВ фірма «Ескулап».

5.12. Про поновлення договору оренди земельної ділянки по вул. Героїв Чорнобиля, 31-г, м. Світловодськ, ФОП Самофал Н.Б.

5.13. Про припинення права постійного користування земельними ділянками по пров. Нагірний, 3 та вул.. Підгірна, 1 м. Світловодськ,Світловодському міськрайонному центру зайнятості.

5.14. Про передачу в постійне користування земельних ділянок по пров. Нагірний,3 та вул. Підгірна, 1 м. Світловодськ, Кіровоградському обласному центру зайнятості.

5.15. Про передачу в постійне користування земельної ділянки за адресою: вулиця Обсерваторна, 1 , м. Світловодськ ОКВП «Дніпро-Кіровоград».

5.16. Про передачу в постійне користування земельної ділянки за адресою: вулиця Підгірна, 10, м. Світловодськ ОКВП «Дніпро-Кіровоград».

5.17. Про передачу в постійне користування земельної ділянки по вул. Городоцькій, 77, м. Світловодськ ДП «Завод залізобетонних виробів» ТОВ «Дніпроенергобудпром».

5.18. Про передачу в постійне користування земельних ділянок по вул. Героїв Чорнобиля, 29 та вул.. Героїв Чорнобиля,32, м. Світловодськ ДП «Завод залізобетонних виробів» ТОВ «Дніпроенергобудпром».

5.19. Про передачу в постійне користування земельної ділянки по вул. Городоцька, 93, м. Світловодськ ДП «Завод залізобетонних виробів» ТОВ «Дніпроенергобудпром».

5.20. Про передачу у власність земельної ділянки громадянам України Бондар Г.І., Бондару Р.Ю. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

6. Організаційні питання.

Доповідає: Мальцева Надія Олексіївна – депутат міської ради.
6.1. Про приєднання міста Світловодськ до Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад.

6.2. Про внесення змін до рішення Світловодської міської ради №92 від 14.01.2015 року «Про умови оплати праці секретаря міської ради».
Доповідає: Молчанов Олександр Олександрович – депутат міської ради.

6.3. Про скасування рішення виконавчого комітету Світловодської міської ради №448 від 27.07.2018 року «Про встановлення граничних тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у режимі маршрутного таксі».

7. Різне.
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Дмитро Гонтар біг світловодською набережною, уявляючи, що біжить під київськими каштанами
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Футбольний турнір пам'яті Олександра Іванушка відбудеться у Світловодську
Осінь спортивна: корнхол, спартакіада та чемпіонат області з шахів і шашок
Віримо у перемогу і щасливе майбутнє наших дітей!
Мультiмедиа
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Світловодська громада попрощалася з Олександром Іванушком
Двісті дев'яту річницю від дня народження Тараса Шевченка відзначили у Світловодську (Доповнено)
Світловодськ попрощався з захисником України Сергієм Батяшовим
Щиро вітаємо всіх вчителів України з професійним святом!