» » А у Світловодську – волейбол!

А у Світловодську – волейбол!


Як виявляється, окрім футболу, баскетболу, боксу та різновидів мордобою, у нашому місті є й волейбол. І на доволі пристойному рівні

Це вже вкотре довели «Дніпровські хвилі» – місцева команда дівчаток 2007 року народження, які, в рамках чемпіонату України (Дитяча ліга), 22-23 лютого приймали на своїй базі (КДЮСШ №1) чотири команди своїх ровесниць з Чернігова, Прилук і Черкас. 

У перший день, перед церемонією урочистого відкриття, господині змагань впевнено переграли черкасчанок.

Опісля згаданої церемонії ми поспілкувалися технічним делегатом, арбітром національної категорії Валерієм Беньком... 

13 команд названої вікової категорії вступили з середини лютого у боротьбу між собою у рамках вже третього туру. Після чого – березень-квітень – вісім найкращих з них змагатимуться у фінальних іграх. «Дніпровські хвилі», за його фаховим припущенням, мають всі шанси потрапити у фінальну вісімку. Ба, більше –  наш співрозмовник переконаний, що наші юні волейболістки, якщо не збавлять темп, можуть претендувати на VI, а то й V місце. 

А Валерій Бенько знає, що говорить – свій суддівський досвід він розпочав ще у 1981 році і саме – зі Світловодська. Звісно, з тих пір багато чого забулося, але тодішню світловодську команду заводу «Чистих металів» під орудою Ісака Лінецького він пам’ятає і досі, віддаючи належне філігранній грі світловодців. А серед наших земляків-учасників, які переймаються розвитком волейболу у місті, він просив переказати вітання і слова подяки світловодському підприємцеві Геннадієві Мельнику. І безумовно – тренерці світловодської команди Ірині Горобець, якій, попри матеріальні труднощі, вдається підтримувати бойовий дух своїх підопічних…

До слова, і сама тренерка виказала подяку Мельнику. Та все ж, додала вона, левова частина підтримки її дівчат, особливо, на виїзних змаганнях, лежить на батьках юних спортсменок.

… А от другий день змагань приніс «Дніпровським хвилям» дві… поразки. І вони, з трьома очками, посіли III місце, пропустивши вперед Прилуки і Чернігів. Та Ірина Горобець аніскілечки не засмучена. Навпаки – з серйозними командами грали. З лідерами. Відтак, боротьба за VI місце залишається актуальною. А то й за V.
[img][/img]

Автор: Віталій Асауленко

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Чемпіонат України з волейболу «Дитяча ліга» відбудеться у Світловодську
Дитячо-юнацька спортивна школа №1 підвищила свій статус
Мультiмедиа
Про що розповіла Любомира Мандзій?
Вічна пам'ять полеглим і мирного неба живим!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
«Нехай в душі цвіте кохання» – так поетично назвали районне свято, присвячене 8 Березня
Музика – це мова душі!