» » Вітаємо Чемпіонку України!

Вітаємо Чемпіонку України!


Софія Мельник – колишня вихованка тренера-викладача з волейболу Світловодської КДЮСШ №1 Ірини Горобець. У складі дівочої команди Харківського професійного коледжу спортивного профілю (тренери А. Оніпко, В. Юшкова) стала чемпіонкою України серед команд дитячої ліги 2003 р.н., сезону 2019/2020!

Соні Мельник лише 15, тож вона змагалася зі старшими на 2 роки дівчатами. Тим радісніша перемога! Вітаємо Соню із золотом і бажаємо якомога швидше отримати звання кандидата у майстри спорту, упевнені, що це  рішення відповідних спортивних структур не забариться. 

Соня Мельник продовжує підтримувати команду Світловодської КДЮСШ, незважаючи на те, що живе нині у Харкові. 29 лютого - 1 березня вона разом з подругою Альоною Решетіловою, яка навчається разом з нею, взяла участь у чемпіонаті області з класичного волейболу серед дівчат 2004 р. н. та молодші. 

Змагання проходили у м. Олександрії під патронатом управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської ОДА, обласної федерації волейболу та управління освіти, молоді та спорту міської ради м. Олександрії.

У чемпіонаті брали участь 5 команд: м. Кропивницький, м. Олександрія, Онуфріївський район, м. Світловодськ, Бобринецька ОТГ. За результатами запеклої боротьби І місце посіла команда м. Світловодська (тренер Ірина Горобець). 

II місце виборола команда Олександрії,  (тренер Григорій Вечірко), на III місці опинилася команда   Онуфріївського  району  (тренер Ростислав Кохно).

Бажаємо Софії Мельник подальших спортивних звершень!

фото з відкритих джерел

Автор: Тетяна Дроздова

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Чемпіонат України з волейболу «Дитяча ліга» відбудеться у Світловодську
Дитячо-юнацька спортивна школа №1 підвищила свій статус
Мультiмедиа
Про що розповіла Любомира Мандзій?
Вічна пам'ять полеглим і мирного неба живим!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
«Нехай в душі цвіте кохання» – так поетично назвали районне свято, присвячене 8 Березня
Музика – це мова душі!