» » У Світловодську вісім осіб самоізолювалися

У Світловодську вісім осіб самоізолювалися


А через ізолятор при міському Центрі первинної медико-санітарної допомоги щодня проходить до десяти нових пацієнтів

Все, що стосується роботи світловодського ЦПМСД в умовах карантину і надзвичайної ситуації через COVID-19, знаходиться під контролем. Про це нам повідомила головлікарка Центру Людмила Шумейко. На сьогодні, 26 березня, вісім осіб, що повернулися з-за кордону (сім – з Польщі, один – з однієї з Прибалтійських країн), перебувають у домашній самоізоляції.

- Так вони самі до вас прийшли?

- Ні, не так – інформація про таких людей надходить до нас від прикордонної служби. І на її основі наші сімейні лікарі, коли ці люди приїздять до Світловодська, з ним зв’язуються телефоном і, з’ясувавши всі нюанси, рекомендують їм побути дома у самоізоляції. Поки що всі прибулі з розумінням ставляться до таких вимог і рекомендацій. З ними підтримується регулярний телефонний зв'язок. Їхнє самопочуття наразі задовільне.

Стосовно оперативно влаштованого в ЦПМСД ізоляторі з окремим входом, де відповідно екіпірований лікар приймає «температурних» хворих, то через нього (ізолятор), за словами Шумейко, щодня проходить до десятка пацієнтів. Окрім огляду, до обов’язків приймаючого лікаря входить проведення такого собі анамнезу. Тобто, він розпитує у хворого у всіх подробицях, де і з ким він контактував протягом останніх двох тижнів. Потім хворий проходить тести. І у разі потреби направляє пацієнтів до лікарів більш вузького профілю.

«На жаль, ми і досі не отримали швидких тестів на коронавірус, хоча їхню вартість ми повністю оплатили. Дуже надіємось, що найближчими днями вони до нас надійдуть», - підсумувала Людмила Шумейко.

Автор: Віталій Асауленко

Більше за темами: COVID-19
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Чемпіонат України з волейболу «Дитяча ліга» відбудеться у Світловодську
Дитячо-юнацька спортивна школа №1 підвищила свій статус
Мультiмедиа
Про що розповіла Любомира Мандзій?
Вічна пам'ять полеглим і мирного неба живим!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
«Нехай в душі цвіте кохання» – так поетично назвали районне свято, присвячене 8 Березня
Музика – це мова душі!