» » Навчальний рік у школах буде продовжено до 1 липня

Навчальний рік у школах буде продовжено до 1 липня

Про забезпечення освітнього процесу в умовах карантину та закінчення 2019-2020 навчального року у закладах освіти м. Світловодська – розповідає начальник управління освіти виконкому Світловодської міськради Геннадій Френкель. 

- Загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня, продовжено на 21 день – до 24 квітня включно. Відповідне рішення Кабінет Міністрів України ухвалив 25 березня 2020 року.До 24 квітня освітній процес у школах міста триватиме за дистанційною формою. Робота всіх працівників дошкільних, загальноосвітніх  позашкільних закладів організована за окремим графіком та індивідуальними планами. Після закінчення карантину навчальний рік буде продовжено до 1 липня  2020 року відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту».

Для учнів буде організовано коригуюче навчання: вчитель визначає теми, за якими є пробіли у знаннях та опрацьовує ті, які є складними для більшості учнів класу. Випускники 11-х класів також вчаться до кінця червня – коригують пробіли в програмі, готуються до ЗНО.
ЗНО буде проведено в останній тиждень червня і закінчиться орієнтовно у середині липня.Результати основної сесії ЗНО стануть відомі наприкінці липня. Вступна кампанія розпочнеться на початку серпня.

У разі, якщо карантин буде продовжено: учні 1- 9–х та 10-х класів закінчать навчання наприкінці травнята отримають відповідні документи. Державну підсумкову атестацію у 4-х та 9-х класах через епідеміологічну ситуацію буде скасовано. ЗНО для учнів 11-го класу розпочнеться, орієнтовно, у середині серпня і закінчується до середини вересня. Вступна кампанія завершиться до середини жовтня.

У 2020-2021 навчальному році перший місяць навчання буде коригуючим. Вчителі повинні будуть здійснити зріз знань, ідентифікувати теми, за якими є пробіли, та компенсувати їх упродовж першого місяця навчання. Сам навчальний рік 2020-2021 триватиме до кінця червня.
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Чемпіонат України з волейболу «Дитяча ліга» відбудеться у Світловодську
Мультiмедиа
Бажаємо відродження Світловодську!
Як відзначалася дуже крута дата – рік відриву перед 30-річчям
Сміттєвоз прибув до ККП – є на що глянути! (ДОПОВНЕНО)
Марину Салабутіну надихнув захід сонця над Кременчуцьким водосховищем
Нові сміттєві контейнери «не захотіли» брати участь у саботажі