» » Схоже, остання поїздка на мопеді була у загиблого першою

Схоже, остання поїздка на мопеді була у загиблого першою


Стосовно ДТП 28 березня на відтинку Героїв України, що проходить повз Парк Шевченка, ми роздобули кілька важливих подробиць…


Їх нам повідомив слідчий світловодської поліції, який розслідував дану справу безпосередньо. Перше, загиблий далеко не «громадян похилого віку» - як сказано у нашому репортажеві по гарячих слідах – йому було 51 рік. Друге – і цим слідчий спростовує твердження дописувачів в соціальних мережах щодо причетності до трагедії якихось машин, що, буцімто, втекли з місця пригоди, явно натікаючи на їхню причетність, то в ході розслідування був переглянутий матеріал з тамтешніх камер відео-спостереження. За словами слідчого, лиш дві автівки проїжджали повз Парк у часі, що збігається з часом, коли сталася ДТП. Огляд автівок не виявив на їхніх корпусах характерних подряпин, вм’ятин тощо. Самі ж власники авт безпосереднього зіткнення чоловіка зі стовпом не бачили – вони розминулися з ним за лічені хвилини до цього. 


І трете – у речах загиблого виявлено чек, який свідчить, що даний транспортний засіб було куплено всього два тижні тому. А лічильник на ньому, який фіксує подолану відстань, показував лиш 8 кілометрів. 


Загалом, підсумував наш співрозмовник, всі досліджені нюанси цього ДТП вказують на те, що чоловік, не маючи навичок водіння, елементарно не впорався керуванням. 

Автор: Віталій Асауленко

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Чи не замерзла вода у міському басейні?
Світловодські баскетболісти «порвали» усіх своїх суперників!
Хто до басейну? Вже скоро буде можна!
Першість області з легкої атлетики відбулася у Світловодську
Мудрий Лисак «розполовинив» свою команду. І не прогадав
Мультiмедиа
Як світловодці випробовували себе на міцність на Водохреща
Роман Домбровський впритул наближається до Андрія Маліцького
Чи можливо в Україні висадити 1 мільйон дерев за один день? (ДОПОВНЕНО)
Світловодський річковий термінал став центром уваги всієї України (ВІДЕО, ДОПОВНЕНО)
За п’ять років роботи для розвитку соціальної сфери та інфраструктури Світловодського району додатково залучено 80,0 млн грн