» » Суперові бабусі змагалися на Світловодщині!

Суперові бабусі змагалися на Світловодщині!


26 жовтня у Світловодському районному будинку культури відбувся заключний районний конкурс «Супер-бабуся 2018». За право називатися «найсуперовішою» змагалися вісім претенденток з різних населених пунктів Світловодщини.

Ініціатива Територіального центру з соціального обслуговування населення Світловодського району щодо проведення конкурсу «Супер-бабуся» прийшлася до душі сільським жителям. І цього року активні бабусі охоче долучилися до шоу у якості конкурсанток. Захід відбувся за підтримки народного депутата України Олеся Довгого. Сприяли проведенню шоу-програми відділ культури Світловодської РДА, районний Будинок культури та районна організація ветеранів України. 

На червону доріжку запросили учасниць, які перед цим вже вибороли титул «Супер-бабуся» на відбіркових конкурсах у своїх селах. Оплесками вітали глядачі Ольгу Дмитрівну Пономаренко (с. Павлівка), Ірину Петрівну Бараник (с. Озера), Людмилу Григорівну Ткаченко (с. Глинськ), Ганну Олексіївну Гончарову (с. Золотарівка), Катерину Миколаївну Потієнко (с. Григорівка), Любов Андріївну Довгань (с. Захарівка), Валентину Василівну Левченко (с. Федірки), Галину Іванівну Дорошенко (с. В. Скельова).

Ведучі представили присутнім і членів журі, які оцінювали конкурсанток. Очолила колегію суддів помічник народного депутата Олеся Довгого Марина Саакян. До складу журі увійшли Андрій Поварчук – начальник районного управління соціального захисту населення, Дарія Ільїна – директор Територіального центру соціального обслуговування населення Світловодського району, Надія Грижунова – директор Районного будинку культури, Ольга Тітова – відповідальний секретар Світловодської районної організації ветеранів України.  

На сцену запросили минулорічну переможницю Галину Володимирівну Мельник. Жінка пожартувала, що після перемоги у конкурсі «Супер-бабуся 2017», вона мала величезний успіх у селі, принаймні, з-поміж чоловіків. Жінка декламувала гумористичні вірші польської поетеси та поему Пушкіна, а насамкінець побажала конкурсанткам успіхів і перемоги. 

«Бабуся – це не вік, це – стан душі!», –  лунало під час шоу програми. 

І учасниці це підтвердили, продемонструвавши свої здібності у 5 конкурсах. Перший конкурс  – «Візитівка»: бабусі презентували себе та розповідали про свої родини. У наступному конкурсі «Я – розумна бабуся» члени журі оцінювали ерудованість та вміння відповідати на нестандартні запитання. Не підкачали конкурсантки і з домашнім завданням –  написати казкову історію з використанням таких слів, як верба, сонечко, калина, жаринка тощо. У конкурсі «Зірковий час», який пройшов під девізом «Талановита бабуся – талановита в усьому», кожен мав можливість презентувати свої таланти: співочі, творчі, письменницькі та кулінарні. А завершилася конкурсна програма виходом-дефіле учасниць у вишиванках.

Слід сказати, що з усіма завданнями конкурсантки впоралися чудово і довели, що у селах Світловодщини живуть найкращі бабусі – талановиті, веселі, креативні, ерудовані, сучасні і до того ж гарні господині. Журі було складно обрати найкращу, але конкурс є конкурс. Усі учасниці отримали певні звання, наприклад, «Пані інтелектуальність», «Берегиня роду». 

  Титул «Супер-бабуся 2018» виборола 83-річна Ганна Гончарова з села Золотарівки. За плечима у Ганни Олексіївни великий трудовий шлях – 42 роки: довелося працювати і дояркою на фермі, і чабаном (доглядала за вівцями), і завідуючою фермою. Жінка виховала трьох дітей, має 5 онуків та 6 правнуків. До речі, Ганна Олексіївна до останнього не зізнавалася рідним, що пішла на конкурс, аж поки ж не перемогла у своєму селі. 

«Ну ти, мамо, й даєш!» – дивувалися близькі.

 Але жінка з молодості мала творчу вдачу: завжди танцювала, співала, вишивала, зараз співає у церковному хорі. І на цьому конкурсі її журлива українська пісня, виконана акапельно, глибоко вразила глядачів.

Усі учасниці шоу були нагороджені дипломами Територіального центру та цінними подарунками. А «Супер-бабуся 2018» отримала ще й перехідну корону від попередньої переможниці та супер-приз – мультиварку. 

Святковий настрій та позитивну атмосферу під час конкурсної програми допомогли створити творчі колективи Районного будинку культури. Для гостей співали народний аматорський ансамбль «Дніпряночка», солісти Надія Татарнікова, Юлія Мартиненко, Надія Грижунова, Олена і Георгій Куциби.
[img]

[/img]

Автор: Тетяна Шаповалова

Фото: Ігор Котляров

Більше за темами: РБК
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Чемпіонат України з волейболу «Дитяча ліга» відбудеться у Світловодську
Мультiмедиа
Бажаємо відродження Світловодську!
Як відзначалася дуже крута дата – рік відриву перед 30-річчям
Сміттєвоз прибув до ККП – є на що глянути! (ДОПОВНЕНО)
Марину Салабутіну надихнув захід сонця над Кременчуцьким водосховищем
Нові сміттєві контейнери «не захотіли» брати участь у саботажі