» » Не панікуйте! А якщо так страшно – скупляйтеся по ночам. Хоча…

Не панікуйте! А якщо так страшно – скупляйтеся по ночам. Хоча…


У Великій Британії, де вже впритул стикнулися з панікою, пов’язаною з COVID-19, нарекли її КовІдіот. Щось подібне починається і у Світловодську


Щоправда, депутат міськради Андрій Маліцький, записавши відео на своїй сторінці у «Фейсбук», не стверджує, що у Світловодську вже двоє хворих на коронавірус – вони лиш під підозрою. І ця стривоженість дала підстави зателефонувати головному лікареві міського ЦПМСД Людмилі Шумейко


Так, сказала вона, двоє громадян* наразі перебувають у відповідно обладнаному напередодні інфекційному відділенні у лікарні на Павлова,16. Їм зроблено швидкі тести, які реагують на антитіла. Але це не дає стовідсоткової відповіді – інфіковані чи ні. Таку відповідь дають тести на ПЛР (полімеразна ланцюгова реакція), у даному випадку – в обласній вірусологічній лабораторії у Кропивницькому. Саме туди учора, 6 квітня, і були відправлені аналізи цих двох підозрілих. Результати будуть відомі у середу-четвер цього тижня. 


За словами головлікарки, ізольовані громадяни назвали кілька осіб з найближчого свого оточення. У одного їх двоє, у другого – троє. За їхніми адресами виїздила учора мобільна медична бригада – опитали та провели експрес-тестування, яке дало негативний результат. Їм було рекомендовано дотримуватися режиму самоізоляції.


Так що будемо «тримати кулачки». А якщо вже дуже страшно наражатися на вірусну заразу і звести контакти із зовнішнім світом до мінімуму - скупляйтеся харчами у світловодських супермаркетах АТБ. Ці крамниці працюють цілодобово, але вночі – без випивки. Та з іншого боку тут є ризик у нічний час нарватися на компанію іншої, двоногої, зарази.


*Це чоловіки, 30-ти і 52-х років. Це ми довідалися з інших поінформованих джерел.

Автор: Віталій Асауленко

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Чемпіонат України з волейболу «Дитяча ліга» відбудеться у Світловодську
Мультiмедиа
Як відзначалася дуже крута дата – рік відриву перед 30-річчям
Сміттєвоз прибув до ККП – є на що глянути! (ДОПОВНЕНО)
Марину Салабутіну надихнув захід сонця над Кременчуцьким водосховищем
Нові сміттєві контейнери «не захотіли» брати участь у саботажі
Галявинка біля Великого озера у Світловодську нині виглядає ось так…