» » З Міжнародним днем захисту дітей!

З Міжнародним днем захисту дітей!


«Установити в Україні День захисту дітей, який відзначати щорічно 1 червня» – визначив своїм Указом Президент Кучма ще 1998 року, хоча це свято має значно довшу історію.

Міжнародна демократична федерація жінок у 1949 році ухвалила рішення про його проведення, а перший Міжнародний день захисту дітей відбувся у 1950 році. ООН підтримала цю ініціативу і оголосила захист прав, життя і здоров’я дітей одним з пріоритетних напрямів своєї діяльності. З радянських часів ми і відзначаємо це свято, згадуємо про захист прав і свобод дітей, проводимо спортивно-розважальні заходи.
 
Цього року День захисту дітей буде особливим через карантинні заходи і через ситуацію, що склалася у Світловодську 2019-2020 навчального року. Немає сумніву, що права дітей порушувалися на нашій території. Безкінечні канікули через зрив опалювального сезону, холоднеча у школах і дитячих садочках, скорочені заняття тощо. Довгий, як ніч, карантин додав до цього списку ще й неможливість взагалі відвідувати навчальні заклади, отримувати знання, готуватися до вступних іспитів у коледжі, академії, університети… 

Ми спитали керівників управлінь освіти, молоді і спорту, спорткомплексу, КДЮСШ, міського Палацу культури: Френкеля, Брусенцеву, Лисака, Мороза, Ляшенко, чи будуть проводитися будь-які заходи. Від усіх без виключення отримали коротку відповідь: «На жаль, ні. Карантин».
 
Однак, і без урочистостей і діти, і батьки будуть радіти, адже перший літній день пов’язаний з початком найдовших канікул, морем і сонцем. Хоча подорож на море теж малоймовірна для більшості…

Автор: Тетяна Дроздова

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Антон Пустовіт повернувся!
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Мультiмедиа
Олександр Звінцов з Москви про Донбас. Що то було?
Ринок «Світанок» з новим керівником! (ДОПОВНЕНО)
Бажаємо відродження Світловодську!
Як відзначалася дуже крута дата – рік відриву перед 30-річчям
Сміттєвоз прибув до ККП – є на що глянути! (ДОПОВНЕНО)