» » Шукаєте «чарівну пігулку» для власного організму?

Шукаєте «чарівну пігулку» для власного організму?


Здається, я знайшла одну з них – ВЛОК. Пройшла пять процедур. Почуваюся добре. За рекомендацією лікарів лабораторний аналіз показників крові зроблю через два тижні. 

Коли я дізналася, що у лікувально-профілактичному центрі «Цілюще повітря» почали надавати послугу з лазерного опромінення крові (ВЛОК), вирішила детально ознайомитися з цим приладом і методом його застосування. Зізнаюся зразу, що я впродовж приблизно двадцяти років віддаю перевагу профілактиці захворювань, а не лікуванню. І саме цей медичний центр у цьому плані мене задовольняє найбільше.
   
Перше, що вразило з прочитаного – одним з найбільш поширених способів позитивного терапевтичного впливу низько-інтенсивним лазерним випромінюванням на організм людини є внутрішньовенне лазерне опромінення крові (ВЛОК), яке нині успішно використовується в найрізноманітніших областях медицини. Дивно, що цей метод не використовується у нашій лікарні! Адже застосування ВЛОК дозволяє значно скоротити терміни лікування, збільшити час ремісії, стабілізувати перебіг захворювань, понизити кількість післяопераційних ускладнень і т. д. 

Друге, що зацікавило і посприяло прийняттю рішення, – технічно ця процедура проста і безпечна. Тривалість сеансу від 5 до 30 хвилин, тривалість лікування від 5 до 15 сеансів. І головне – ефективність процедур навіть у випадку виразної хронічної патології підтверджується лабораторно до 10 місяців після завершення курсу лікування.

Що стосується показників для проведення ВЛОК, то тут перелік такий довгий, що я одразу знайшла те, що стосується мене. Остеохондроз, гіпертонія, алергія тощо. Думаю, такий список діагнозів є у кожної людини, яка давно живе, як я. Хоча іноді люди нашого покоління можуть дати фору і значно молодшим за нас. 

Ну і вирішальним аргументом на користь ВЛОК   стала ось ця інформація:

«Метод лазерного очищення крові часто називають «чарівною пігулкою» для організму. Замість пачки сильнодіючих медикаментів – курс безболісних і ефективних процедур, які відновлять імунітет, знизять рівень холестерину в крові, скоротять терміни одужання у 2-3 рази».
 

У період пандемії коронавірусу усі люди повинні, перш за все, подбати про свій імунітет, щоб невідома до цього часу хвороба не застала вас зненацька, адже лікування буде вартісним, а наслідки невідомими…

Ну а хто з жінок та чоловіків не хоче знайти ту «чарівну пігулку» для власного організму, яка призупинить неминучій процес старіння? Питання риторичне. Є сміливці, які перекроюють себе за допомогою пластичного хірурга – там підтягують, тут збільшують, щось зайве  вирізають…   Але ж ми з вами не з цієї когорти? У такому разі для нас – очищення крові, наприклад, ВЛОК. І результат не забариться… Без ускладнень.

Раджу записатися на процедуру.

Адреса Центру: м. Світлооводськ, вул. Павлова, 11
Контактний телефон:  098 561 75 16

Автор: Тетяна Дроздова

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Антон Пустовіт повернувся!
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Мультiмедиа
Олена Шангіна про свою музичну творчість: "Ставлюся до цього як до звичайного хобі"
Олександр Звінцов з Москви про Донбас. Що то було?
Ринок «Світанок» з новим керівником! (ДОПОВНЕНО)
Бажаємо відродження Світловодську!
Як відзначалася дуже крута дата – рік відриву перед 30-річчям