» » Фура на повороті, а попереду люди піцею ласують

Фура на повороті, а попереду люди піцею ласують


Його непокоїть, що у новому Генеральному плані Світловодська навіть не розглядаються варіанти для знешкодження цієї навіть не міни – бомби уповільненої дії...

Як відомо, нині київська спеціалізована контора під назвою «Діпромісто» розробляє для Світловодська Генеральний план, без якого у містобудівній площині ані туди, ані сюди. Що ж пропонує наш читач Роман Глущенко? За фахом він спеціаліст-землевпорядник, який, до того ж, навчається наразі в одному з українських вишів на архітектора. А значить, він знає, що говорить. 

«Я живу на вулиці Приморській, неподалік автостанції. Тому мені нерідко доводиться перетинати перехрестя в’їзду у місто на центральну вулицю і Городоцької. Перехрестя це облаштоване світлофорами. І я бачу, як водії багатотонних фур та автоцистерн, заповнених пальним, аби проскочити на Городоцьку, поки блимає зелене світло, додають газу. А попереду – поворот. А поряд – житловий будинок, у цоколі якого розташована піцерія. У спеку від такого маневру може колесо лопнути, а в ожеледь зимової пори машину може занести. І мене, чесно кажучи, жахають наслідки...».

Також його непокоїть, що у новому Генеральному плані Світловодська навіть не розглядаються варіанти для знешкодження цієї навіть не міни – бомби уповільненої дії. А між іншим, нагадує Роман, Генпланом Світловодська року ще 1965-го, від місця, де нині розташована заправка біля автостанції, передбачалася розв’язка, яка, уздовж залізниці, мала би виводити транзитний транспорт на Городоцьку. Тобто, направляти його подалі від житлових будинків...

Тож Роман Глущенко вважає сказане ним у нашому виданні офіційним зверненням, яке буде винесене на громадське обговорення Генплану та на розгляд містобудівної ради.
[img][/img]

Автор: Віталій Асауленко

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Антон Пустовіт повернувся!
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Мультiмедиа
«Золотий саксофон» Хмельниччини об’єднав друзів у Світловодську
Ви ризикуєте, купуючи продукти харчування «з землі». А у таку спеку – й поготів!
Олена Шангіна про свою музичну творчість: "Ставлюся до цього як до звичайного хобі"
Олександр Звінцов з Москви про Донбас. Що то було?
Ринок «Світанок» з новим керівником! (ДОПОВНЕНО)