» » Знам’янська місцева прокуратура опротестовує «нарізане» селищною радою

Знам’янська місцева прокуратура опротестовує «нарізане» селищною радою


Світловодський міськрайонний суд за заявою даної прокуратури має визначитись із законністю одного земельного ґешефту

У інформації прес-служби обласної прокуратури йдеться про позовну заяву прокуратури Знам’янської до Світловодського міськрайонного суду про визнання недійсними рішення ради, державного акту і витребування земельної ділянки з чужого незаконного володіння. А відповідачами виступають названа вище селищна рада, обласне управління Держгеокадастру, державний реєстратор. Бо, на переконання прокуратури, те, що вони передали у приватну власність громадянину (громадянин, до речі, теж зарахований до відповідачів) лісову ділянку площею 0,1 га оціночною вартістю 800 тисяч гривень поблизу Дніпра, не може передаватись у приватну власність.

«При цьому, – йдеться у інформації прес-служби, – відповідачі не розробили і не затвердили проєкт землеустрою, не провели зміну цільового призначення, і не відшкодували втрати лісогосподарського виробництва «Світловодський лісгосп», у постійному користуванні якого була земля».

… Читаючи ці рядки, подумалось: а чи не про ту ділянку поряд із садовим товариством «Дніпро-2» йдеться? Про що ми якось писали – там намагався один кременчуцький ділок облаштувати пейнтбольне стрільбище.

Екологічний інспектор Костянтин Рибачук, який тоді, разом із поліцією, брав участь у припиненні там незаконного будівництва за більш розлогою інформацією порадив звернутися до світловодських АТОвців, які, за його словами, «горою стоять» на захисті тутешнього довкілля.

Олександр Скотніков (Хонда), голова Світловодської спілки ветеранів АТО, до якого ми звернулися за порадою Рибачука, повідомив, що ділянка у 10 соток, про яку йдеться, розташована неподалік призупиненої розбудови  отого стрільбища. І у тому, що роботи і на ділянці (10 соток) призупинені – теж, чимала заслуга наших АТОвців, які сподіваються на задоволення прокурорського позову.

А щодо отого «мажорського гульбища» (пейнтбол – задоволення не з дешевих), площею значно більшою, аніж 0,1 га, то Хонда пообіцяв розповісти незабаром більш докладно. З фотографіями.

Автор: Віталій Асауленко

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Першість області з легкої атлетики відбулася у Світловодську
Мудрий Лисак «розполовинив» свою команду. І не прогадав
Вітаємо ветеранів футболу із перемогою!
Український волейбол долає... коронавірус та переходить на світовий рівень розвитку
Михайло Меркулов візьме участь у чемпіонаті Європи
Мультiмедиа
Роман Домбровський впритул наближається до Андрія Маліцького
Чи можливо в Україні висадити 1 мільйон дерев за один день? (ДОПОВНЕНО)
Світловодський річковий термінал став центром уваги всієї України (ВІДЕО, ДОПОВНЕНО)
За п’ять років роботи для розвитку соціальної сфери та інфраструктури Світловодського району додатково залучено 80,0 млн грн
«Я з тих людей, які не можуть залишити незавершену справу», – Валентина Здебська