» » Михайло Меркулов візьме участь у чемпіонаті Європи

Михайло Меркулов візьме участь у чемпіонаті Європи


З 6 по 9 серпня у м. Запоріжжі відбувся чемпіонат України з пляжного волейболу серед юнаків до 18 років. Команда Харківської області, у складі якої грав житель міста Світловодська, 16-річний Михайло Меркулов, перемогла і здобула право взяти участь у чемпіонаті Європи. Велике спортивне свято відбудеться у турецькому місті Ізмір 23-27 вересня.

Такою інформацією з нашим виданням поділилася Анна Меркулова – мама юнака і його тренерка водночас. Чому син грає за команду Харківської області? На це запитання Анна відповіла так:

 «У 2018 році Михайло вступив до Харківського професійного коледжу спортивного профілю, грає за команду області у своїй віковій категорії. У Світловодську теж продовжує тренуватися, бо має індивідуальний графік навчання. На жаль, наше місто не має коштів, щоб ми могли самостійно виставляти команди на всеукраїнські змагання. Тож пишаємося тим, що інші команди запрошують до своїх лав вихованців ДЮСШ №1». 

Анна Меркулова тренує 22-х дітей з 8 до 16 років у відділенні пляжного волейболу спортивної школи, тут створено дві вікові групи. Але здібним і наполегливим завжди знайдеться місце. Телефонуйте, якщо вважаєте свою дитину саме такою: 097 985 10 93. Вона вміє виховувати чемпіонів
[img]

[/img]

Автор: Тетяна Дроздова

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Чи не замерзла вода у міському басейні?
Світловодські баскетболісти «порвали» усіх своїх суперників!
Хто до басейну? Вже скоро буде можна!
Першість області з легкої атлетики відбулася у Світловодську
Мудрий Лисак «розполовинив» свою команду. І не прогадав
Мультiмедиа
Як світловодці випробовували себе на міцність на Водохреща
Роман Домбровський впритул наближається до Андрія Маліцького
Чи можливо в Україні висадити 1 мільйон дерев за один день? (ДОПОВНЕНО)
Світловодський річковий термінал став центром уваги всієї України (ВІДЕО, ДОПОВНЕНО)
За п’ять років роботи для розвитку соціальної сфери та інфраструктури Світловодського району додатково залучено 80,0 млн грн