» » Казковий настрій подарувала Арт галерея відвідувачам виставки

Казковий настрій подарувала Арт галерея відвідувачам виставки

22 грудня двері Арт-галереї «Наше місто» були відчинені для усіх охочих відсвяткувати одинадцяту річчницю ГО «Наше місто» та два роки з дня заснування Арт галереї. 

Усіх присутніх привітав голова ГО «Наше місто» та засновник Арт галереї Костянтин Каспров – підприємець і депутат Кіровоградської обласної ради,  який намагається змінювати життя нашого міста на краще, робити його цікавим і змістовним. 

Прекрасною ведучою на святі була Наталія Сандрак. Особливої атмосфери святковості  додав  виступ хору дитячої музичної школи, яка завжди радо співпрацює з Арт галереєю у різних творчих проектах.

За два роки Арт галерея «Наше місто» стала популярним туристичним об’єктом. Вийшла на всеукраїнський рівень, приймаючі у себе відомих художників з різних областей, підтримуючи дружні партнерські стосунки з іншими галереями.

Втілювати у життя різні соціальні проекти Костянтину Каспрову допомагають Олена Требунських – заступник голови ГО «Наше місто», Ксенія Бондаренко – куратор Арт галереї «Наше місто», Олена Ромашкіна – адміністратор Арт галереї, Василь Соловйов – юрист.  

У день народження господарі не тільки отримували подарунки, а й дарували їх. За активну участь у житті Арт галереї художники та майстри декоративно-ужиткового мистецтва: А.Сіромаха, А. Татаров, Ю.Цуканов, В.Попов, К.Шевченко, А.Биков, В.Товкайло, О.Товкайло, Я.Товкайло, М.Чистяков, К.Грабенко, О.Нікітіна, Л.Дворцова, В.Чумаченко, Н.Бойчук, Н.Крячко, В.Крутько, О.Павлова, Л.Лаврик отримали подяки, сертифікати на придбання речей, необхідних для творчості, та цукерки.

На відкриття виставки «Святкуємо разом» до Арт-галереї завітав колега – керівник просвітницького центру при Свято-Покровському храмі протоієрей Віталій Коваленко. Співзасновниця та ідейний натхненник ГО «Наше місто» Олена Макковій привітала усіх присутніх з тим, що започаткована 11 років тому справа продовжує жити на такому високому рівні. Лунали теплі слова на адресу галереї і від  директорки міського Палацу культури Лариси Ляшенко.

Довгоочікуваним моментом заходу стало нагородження переможців та учасників дитячого конкурсу «Маленький мрійник – великий художник».  У віковій категорії 3-6 років переможцями стали: Ульяна Шванік, Нікіта Нікулін, Даша Касьян. У категорії 7-10 років перемогли: Антон Савченко, Зухра Білевич, Поліна Кругляк. Серед найстарших дітей (11-16 років) перемогу здобули: Вероніка Даолатзай, Артем Андріанов, Дмитро Журавль. У номінації «чарівність пензля» були відзначені: О. Самохіна, Л. Константинова, К. Кудинець, К. Нищева, Я. Бойчук. Усі учасники  конкурсу отримали дипломи та солодкі презенти,  а переможці ще й сертифікати на придбання необхідних речей для творчості.  Цей конкурс надихнув маленьких художників йти за своєю мрією, відкривати майбутнє вже сьогодні.

Вітаємо наших художників майстрів, творчу інтелігенцію нашого міста з новою виставкою. Нехай виставка пройде успішно, нехай кожному гостю вдасться відчути все те, що митцям хотілося донести до людей. Щиро усім бажаємо нескінченного потоку натхнення, ентузіазму для подальшої творчої діяльності та втілення всіх неймовірних ідей.

Ксенія Бондаренко
[img]


[/img]

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Осінь спортивна: корнхол, спартакіада та чемпіонат області з шахів і шашок
Віримо у перемогу і щасливе майбутнє наших дітей!
Світловодська КДЮСШ №1 зібрала 50 тисяч гривень на підтримку ЗСУ
В Олександрії завершився Всеукраїнський турнір з професійного боксу
«Вітаю Анастасію Мисник!» - Шульга
Мультiмедиа
Світловодськ попрощався з захисником України Сергієм Батяшовим
Щиро вітаємо всіх вчителів України з професійним святом!
«Виходьте бігом! Виходьте бігом!» – волав і виштовхував за двері журналістку Світловодський міський голова (ДОПОВНЕНО)
На розвалинах ЗЧМ, якому могло би виповнитися 60 років
Запрошуємо майбутніх першокласників до Нової української школи!