» » Свіжий рейтинг партій: які політсили пройдуть у Раду у разі дострокових виборів

Свіжий рейтинг партій: які політсили пройдуть у Раду у разі дострокових виборів


Якби дострокові вибори до Верховної Ради пройшли на початку серпня 2020 року, то до парламенту потрапили б 4 політичні сили.

Бар'єр у 5% подолають лише нинішні парламентські партії, свідчать дані опитування Соціологічної групи "Рейтинг".

За даними опитування, за партію "Слуга народу" проголосували б 25,9% громадян (серед тих, хто буде голосувати і визначився з вибором). За останні два тижні рейтинг партії впав на 1,9%, що знаходиться в межах похибки вибірки.

За партію "Опозиційна платформа - За життя" готові голосувати 17,6% респондентів (у середині липня - 15,5%), за партію "Європейська солідарність" - 15,7% (в середині липня - 14,3%), за партію "Батьківщина" - 10,4% (в середині липня - 10,0%).

Крім того, українці планують підтримати Радикальну партію Ляшка - 4,6% (в середині липня - 4,0%), "Силу і честь" - 3,2% (в середині липня 3,5%), партію "Українська стратегія Гройсмана "- 3,0% (в середині липня-2,8%), партію Шарія - 3,0% (в середині липня - 3,4%), партію" Свобода "- 3,0% (в середині липня - 3,3%).У той же час ще одну парламентську партію "Голос" готові підтримати тільки 2,6% українців.

Половина опитаних, які вибирали партії, зазначили, що повністю впевнені в своєму виборі, 38% - скоріше впевнені, 15% - не впевнені. Відносно більш впевнені в своєму виборі виборці партій "Європейська солідарність", партії Шарія та "Опозиційної платформи - За життя".

Відомо, що опитування соцгрупи "Рейтинг" проводилось 5 серпня 2020 року серед 2000 респондентів по всій Україні, крім окупованих Росією територій. Метод опитування: CATI (телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,2%.
Більше за темами: ОПЗЖ
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Першість області з легкої атлетики відбулася у Світловодську
Мудрий Лисак «розполовинив» свою команду. І не прогадав
Вітаємо ветеранів футболу із перемогою!
Український волейбол долає... коронавірус та переходить на світовий рівень розвитку
Михайло Меркулов візьме участь у чемпіонаті Європи
Мультiмедиа
Чи можливо в Україні висадити 1 мільйон дерев за один день? (ДОПОВНЕНО)
Світловодський річковий термінал став центром уваги всієї України (ВІДЕО, ДОПОВНЕНО)
За п’ять років роботи для розвитку соціальної сфери та інфраструктури Світловодського району додатково залучено 80,0 млн грн
«Я з тих людей, які не можуть залишити незавершену справу», – Валентина Здебська
«Золотий саксофон» Хмельниччини об’єднав друзів у Світловодську