» » Водохреща у яхт-клубі «Кристал» – цьогоріч як у справжньому Йордані

Водохреща у яхт-клубі «Кристал» – цьогоріч як у справжньому Йордані


Якщо порівнювати цьогорічне Водохреща у яхт-клубі «Кристал» з минулорічним, то навіть візуально враження таке, що се не Україна, а якесь Середземномор’я: ані хрестоподібної ополонки, ані прибережного снігу, ані, звичайно, морозу. 

«Але бувало раніше навіть ще тепліше… запевнив протоієрей Свято-Покровського Собору Віталій Коваленко, який освятив цьогорічний «Йордан». –  Свято пройшло просто чудово: багато людей, багато дітей. Всі у доброму настрої. Чимало людей з-закордону повернулися.  Та все ж, сьогодні дещо прохолодніше, у порівнянні з учорашнім днем. Так що, як бачимо, День Господній позначився!»

Ось таке нам сказав священнослужитель після того, як освятив воду, у яку відчайдушно занурювалися сотні жителів і гостей міста. Серед них було два Олександри, один – скільки себе пам’ятає, тут на Водохреща занурюється, другий – лиш вперше спробував се здійснити разом із своїм татком.

… «Районна державна адміністрація традиційно організовує цього дня тут свято, – повідомив нам заступник голови Світловодської РДА Володимир Похілов, опісля того, як і сам «охрестився». 19 січня 2020 року винятком не стало, як ви можете бачити».

 … І це побачили не лише ми, а ще й, завдяки фотокореспондетові газети «Світловодськ вечірній» Ігореві Котлярову, і ви, шановні наші читачі. А ще – сотні купальників та їхні «групи підтримки», яких задарма довозили автобуси Віктора Макарова. А ще були, щоправда, за окрему плату – глінтвейн і шашлики. І традиційно – пісні й розваги, підготовлені творчими колективами районного  Будинку культури.
[img]
[/img]

Автор: Віталій Асауленко

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Першість області з легкої атлетики відбулася у Світловодську
Мудрий Лисак «розполовинив» свою команду. І не прогадав
Вітаємо ветеранів футболу із перемогою!
Український волейбол долає... коронавірус та переходить на світовий рівень розвитку
Михайло Меркулов візьме участь у чемпіонаті Європи
Мультiмедиа
Роман Домбровський впритул наближається до Андрія Маліцького
Чи можливо в Україні висадити 1 мільйон дерев за один день? (ДОПОВНЕНО)
Світловодський річковий термінал став центром уваги всієї України (ВІДЕО, ДОПОВНЕНО)
За п’ять років роботи для розвитку соціальної сфери та інфраструктури Світловодського району додатково залучено 80,0 млн грн
«Я з тих людей, які не можуть залишити незавершену справу», – Валентина Здебська