» » Роман Домбровський впритул наближається до Андрія Маліцького

Роман Домбровський впритул наближається до Андрія Маліцького


Плекання у частини виборців надії на другий тур виборів мера у Світловодську не таке вже й ілюзорне, адже «біло-сердешний» Домбровський дихає «зеленому» Маліцькому буквально у потилицю 

Надвечір 26 жовтня у сесійній залі світловодського «білого дому», де територіальною виборчою комісією (ТВК) ретельно підраховується волевиявлення електорату наших теренів, під прискіпливим оком зацікавлених сторін, на повну кипіла робота. Залишилось опрацювати якихось пару-трійко дільниць. Відтак, почути щось остаточно-офіційне нам, звісно, не вдалося. 

Зате кулуарно стосовно виборів Світловодського міського голови з’ясувалося: до лідера цих перегонів, представника пропрезидентських «Слуг народу» Андрія Маліцького, майже впритул наближається кандидат від ВО «Батьківщина» Роман Домбровський

Законодавець дає термін оголосити ТВК остаточні результати цього «забігу», мається на увазі – на мера, у термін від 3 до 6 листопада... Якщо така мінімальна дистанція між лідерами залишиться такою ж, як і 26 жовтня, не виключається другий тур.

Поки що це все. Про те ж, хто стали (чи не стали) депутатами обласної, районної та міської рад, то тут офіційні дані пролунають не пізніше 12 листопада – знов таки, як це передбачає законодавство. 

... Дуже й дуже багато недійсних та зіпсованих бюлетенів, додало джерело у Світловодській ТВК, яка продовжує складний підрахунок голосів і сьогодні, 27 жовтня. Дивіться наш фоторепортаж! 
[img][/img]

Автор: Віталій Асауленко

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Світловодські «Комети» не дали суперникам жодного шансу на перемогу!
«Зухвалі» - другий рік поспіль чемпіони області з волейболу!
Півфінал Чемпіонату України з баскетболу – у Світловодську!
Чи не замерзла вода у міському басейні?
Світловодські баскетболісти «порвали» усіх своїх суперників!
Мультiмедиа
Зимова риболовля – ось чим займалися справжні чоловіки у вихідні дні
Пам’ятаємо видатного земляка Вадима Бойка…
«Кременчуцька ГЕС демонструє стабільність і розвиток» – Андрій Назаренко
Як світловодці випробовували себе на міцність на Водохреща
Роман Домбровський впритул наближається до Андрія Маліцького