» » Світловодськ на «Інтері». Знову з приводу опалення

Світловодськ на «Інтері». Знову з приводу опалення


Цими днями, як і минулого року, Світловодськ знову потрапив до новин всеукраїнського телеканалу «Інтер»У сюжеті йдеться, що тепломережі, що належать приватному підприємству СП ТОВ «Світловодськпобут», не здатні якісно постачати теплоносій до споживачів. Переважно йшлося про освітні заклади. 

... Так, підтверджує гендиректор «Світловодськпобуту» Сергій Московський, на мережі, яка живить теплом другу школу у п’ятницю, 6 листопада, стався порив. І враз примчав «Інтер»... Тут не обійшлося без старань секретаря міськради Юрія Сапянова, припускає Московський... Але на час зйомки у школі було 14 градусів тепла, а на вулиці – плюс 9. 

«І дурневі зрозуміло, що об’єкт опалювався і лиш ось-ось стався збій. Тож, навіщо оцей увесь ґвалт?», – дивується Московський.

Підпорядковане йому підприємство, на відміну від аналогічних в Олександрії або у Кропивницькому, є приватним. А відтак, самотужки – без жодної підтримки з міського бюджету – вимушене ладнати свої зношені вкрай мережі. 

Але й попри це, з 224 будинків, яким надає тепло «Світловодськпобут», лише 24 наразі «мерзнуть» через пориви.

... 23 –  уточнив заступник міського голови з питань ЖКГ Володимир Шаповал, який теж «засвітився» у згаданому вище «інтерівському» сюжеті і до якого ми також зателефонували.

«Роботи по відновленню теплопостачання ведуться. Звісно, не так інтенсивно, як би нам хотілося. Але міська влада не має важелів впливу на роботу теплопостачальника», – підсумував Шаповал. 

Автор: Віталій Асауленко

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Першість області з легкої атлетики відбулася у Світловодську
Мудрий Лисак «розполовинив» свою команду. І не прогадав
Вітаємо ветеранів футболу із перемогою!
Український волейбол долає... коронавірус та переходить на світовий рівень розвитку
Михайло Меркулов візьме участь у чемпіонаті Європи
Мультiмедиа
Роман Домбровський впритул наближається до Андрія Маліцького
Чи можливо в Україні висадити 1 мільйон дерев за один день? (ДОПОВНЕНО)
Світловодський річковий термінал став центром уваги всієї України (ВІДЕО, ДОПОВНЕНО)
За п’ять років роботи для розвитку соціальної сфери та інфраструктури Світловодського району додатково залучено 80,0 млн грн
«Я з тих людей, які не можуть залишити незавершену справу», – Валентина Здебська