» » «Хочу наблизити владу до людей» – Наталія Піскова

«Хочу наблизити владу до людей» – Наталія Піскова


Продовжуємо тему «Жінки у міській раді – надія на розвиток Світловодської громади». Нагадуємо читачам, що до Світловодської міської ради восьмого скликання обрані 10 жінок. Саме їм ми  вирішили приділити увагу насамперед, адже вони свідомо прагнуть навести лад у міській владі і тим самим змінити ставлення до неї, як такої. До вашої уваги інтервю з Наталією Пісковою (ВО «Батьківщина»). 

– Пані Наталіє, ви вперше обрані депутатом Світловодської міської ради. Вітаємо! Чому ви вирішили вершити долю Світловодської ОТГ? Що спонукало до такого повороту долі? 

– Дякую за вітання. Як людина, котра народилась, виросла і живе в Світловодську, скажу, що доля нашої громади мені небайдужа. Тим більше, будучи керуючою справами виконавчого апарату районної ради, я була причетна до команди однодумців, яка разом з депутатським корпусом злагоджено працювала на розвиток і благополуччя Світловодщини. Пишаюся зробленою роботою. Вважаю, що мій досвід, бачення розвитку громади, можуть стати корисними і новоствореній громаді. Від першочергових кроків влади залежить, де ми опинимось завтра і з якими викликами можемо зіштовхнутися у майбутньому.

– Читачі нашої газети цікавляться – хто ви? Як би ви коротко себе охарактеризували? 

– Я освічена людина, маю дві вищі освіти:   педагогічну та економічну. Навчалася у Школі місцевого самоврядування та Інституті політичної освіти. Я ділова жінка з певним досвідом різнопланової успішної роботи. Два роки працювала у середній школі вчителем хімії. Після отримання диплому «Менеджера-економіста» була заступником директора ТОВ «Павлівське». З 2003 року займалася підприємницькою діяльністю, відкривши власний магазин.  З 2015 року по теперішній час – керуюча справами виконавчого апарату Світловодської районної ради. Я – мама. Маю доньку, яка зараз навчається в Академії образотворчого мистецтва та архітектури на спеціальності «архітектура».

– Що хочете змінити у системі міської влади? До чого прагнете? 

- Прагну створити потужну команду депутатів, котра буде злагоджено працювати на розвиток громади та прикладати усі зусилля для створення якісних умов життя для людей. Хочу наблизити владу до людей. Моя особиста ціль – повна довіра мешканців громади до влади, а також плідна співпраця громадян та влади! Як я це бачу? Через діалог депутатів з активними та небайдужими членами територіальної громади. Лише об’єднавши зусилля можна досягти успіху та розвитку громади. Тому будемо працювати на результат. 

- Дякую вам за інтервю і бажаю успіхів!

Автор: Тетяна Дроздова

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Чи не замерзла вода у міському басейні?
Світловодські баскетболісти «порвали» усіх своїх суперників!
Хто до басейну? Вже скоро буде можна!
Першість області з легкої атлетики відбулася у Світловодську
Мудрий Лисак «розполовинив» свою команду. І не прогадав
Мультiмедиа
Як світловодці випробовували себе на міцність на Водохреща
Роман Домбровський впритул наближається до Андрія Маліцького
Чи можливо в Україні висадити 1 мільйон дерев за один день? (ДОПОВНЕНО)
Світловодський річковий термінал став центром уваги всієї України (ВІДЕО, ДОПОВНЕНО)
За п’ять років роботи для розвитку соціальної сфери та інфраструктури Світловодського району додатково залучено 80,0 млн грн