» » Щиро дякуємо за святковий настрій, подарунки і… «Вечірку»!

Щиро дякуємо за святковий настрій, подарунки і… «Вечірку»!


Новий рік – одне з найулюбленіших свят дітвори, час очікування дива і казки. Традиційно Центр «Добрада» влаштовує новорічні заходи для дітей та дорослих з інвалідністю, не став винятком і цей складний рік, а до проведення свята 25 грудня у Світловодському міському Палаці культури долучилося багато добрих чарівників.

Чудову програму, насичену конкурсами, іграми, веселою музикою, казковими сюжетами для добрадівців запропонували колективи міського Палацу культури. Дуже сподобалися кумедні звірята та інші казкові герої з театру мініатюр під керівництвом Марії Сущенко. Новорічний настрій створювали дітям Снігуронька та Дід Мороз з івент-агенції «Марісабель» в особі Марини Летюки та Дмитра Шкуріна, разом з ними малеча захоплено танцювала, діти демонстрували свої таланти, розповідали вірші (навіть англійською мовою!). 

 Наприкінці зустрічі всі дітки, на додаток до гарного настрою та яскравих вражень, отримали солодкі подарунки.  А наступного дня свято продовжив Сергій Михайленко, активіст Центру «Добрада», який у костюмі Діда Мороза на електровізку відвідав з привітаннями та подарунками дітей, які за станом здоров'я не можуть вийти з дому.  Звичайно, всі заходи відбувалися з дотриманням всіх необхідних карантинних вимог.

Колектив Центру «Добрада» щиро дякує директорці міського Палацу культури Ляшенко Ларисі Олександрівні за святкову програму та гостинність, генеральному директору ТДВ «Дніпроенергобудпром» Марону Івану Едуардовичу, директору Головного заводу Бур’янському Михайлу Миколайовичу за чудові новорічні подарунки, депутату міськради Петрову Володимиру Івановичу за надання транспортної допомоги. Бажаємо міцного здоров'я, успіхів, веселих та щасливих свят!

А ще принагідно дякуємо колективу редакції газети «Світловодськ вечірній» за висвітлення діяльності Центру «Добрада» та директору ТОВ «Зеніт» Щекотіхіну Миколі Івановичу за те, що ми маємо можливість кілька років поспіль безкоштовно отримувати улюблене друковане видання. 

Олена Шаньгіна, голова Центру "Добрада"
[img]


[/img]
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Хочемо бачити міську владу на стадіоні. І це не жарт!
ЦВПВ інформує: «Нові старти і нові перемоги!»
Світловодські «Комети» – чемпіони України!
Два «золота» і одну «бронзу» привезли вихованці ЦВПВ з Кропивницького!
Світловодські «Зухвалі» – чемпіонки області з волейболу!
Мультiмедиа
Не дай нам Бог забути про цей травневий день…
Офіційне спростування інформації про начебто незаконні порубки на території ДП «Світловодське лісове господарство» (ДОПОВНЕНО ВІДЕО)
Світловодські «Комети» – чемпіони України!
Вокалісти радували комунальників піснями, а міський голова грамотами
Володимир Петров порадував жителів Ревівки на щедру Масляну!