» » Андрій Назаренко провів особистий прийом громадян у Світловодську

Андрій Назаренко провів особистий прийом громадян у Світловодську


Голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Андрій Назаренко 10 лютого прибув до Світловодська у супроводі свого заступника Сергія Поліщука, керівників департаментів ОДА, голів Олександрійської районної ради та Олександрійської райдержадміністрації. До кабінету голови ліквідованої районної ради, що на ІІІ поверсі адмінбудівлі, прибули також Світловодський міський голова із заступником з гуманітарних питань.

На особистий прийом до керівника області записалося 36 жителів міської громади, і кожного з них очільник області вислуховував уважно, майже не обмежуючи у часі. Якщо була можливість – за допомогою присутніх чиновників одразу надавав відповідь по суті питання, давав доручення або рекомендації. 

Зокрема, Людмила Пушкова звернулася до Андрія Назаренка з приводу побиття її чоловіка Ігоря Кирилова депутатом міської ради від партії «Слуга народу» Максимом Бакуменком. Сам чоловік заявниці звернутися не зміг, оскільки лікується в неврологічному відділенні Світловодської лікарні. Вона просила голову ОДА взяти під особистий контроль розслідування кримінальної справи, не допустити тиску на свідків. Жінка небезпідставно побоюється, що таке може бути, бо винуватець травмування її чоловіка поводиться зухвало, продовжує паплюжити Кирилова у так званих «прямих ефірах», за тиждень не вибачився і не поцікавився здоров’ям потерпілого. Андрій Назаренко сказав: «Моя позиція така: недоторканних немає. Якщо людина скоїла злочин – вона повинна за це відповідати». Вислухавши представника Світловодського відділу поліції Сергія Гавриленка, висловив сподівання, що правоохоронці належно поставляться до цієї справи. 

Звернення Людмили Колодій із села Озера, що стосувалося відсутності харчування дітей у дитячому садку «Сонечко», відсутності заробітної плати у персоналу дошкільного закладу, підняло великий пласт проблем у фінансуванні освітян територій, яких приєднали до Світловодської територіальної громади. Заступник начальника департаменту освіти і науки ОДА Володимир Таборанський заявив, що відповідальність за відсутність фінансування цілком лежить на міській владі. Потрібно негайно ухвалити рішення виконкому, яким затвердити мережу закладів освіти, рішенням сесії міськради передати в оперативне управління нові заклади міському управлінню освіти. Маліцький продовжував гнути своє – саботаж! На нього не вплинув навіть той факт, що 48 громад області не мають таких проблем, і лише Світловодська міська не впоралася. 

Подробиці – згодом! 
[img]


[/img]

Автор: Тетяна Дроздова

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
ЦВПВ інформує: «Нові старти і нові перемоги!»
Світловодські «Комети» – чемпіони України!
Два «золота» і одну «бронзу» привезли вихованці ЦВПВ з Кропивницького!
Світловодські «Зухвалі» – чемпіонки області з волейболу!
Світловодські «Комети» не дали суперникам жодного шансу на перемогу!
Мультiмедиа
Світловодські «Комети» – чемпіони України!
Вокалісти радували комунальників піснями, а міський голова грамотами
Володимир Петров порадував жителів Ревівки на щедру Масляну!
Весело і змістовно проводжали зиму у Світловодську
Приймальне відділення Світловодської ЦРЛ на стадії завершення