» » З 16 лютого учнів міських шкіл не забезпечують гарячим харчуванням

З 16 лютого учнів міських шкіл не забезпечують гарячим харчуванням

З цього приводу директори шкіл звернулися до міського голови. «Ми, директори шкіл міста, стурбовані ситуацією, що склалася з відсутністю харчування у школах», - пишуть Ольга Пузир, Анжелика Колесник, Оксана Спашиба, Вікторія Пудич, Олена Прістінська, Ирина Яблуновская, Валентина Плітко, Светлана Омельченко, Ольга Климчук

Посилаючись на довгий перелік законодавчих актів, вони повідомляють про те, що було організовано повноцінне, якісне харчування УЧНІВ у закладах загальної середньої освіти.

Далі пояснюють, що процес організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах складається з таких організаційних моментів: відпрацювання режиму і графіка харчування дітей; визначення постачальників продуктів харчування і продовольчої сировини; приймання продуктів харчування і продовольчої сировини гарантованої якості; складання меню-розкладу; виготовлення страв; проведення реалізації готових страв і буфетної продукції; надання дітям готових страв і буфетної продукції; ведення обліку дітей, які отримують безоплатне гаряче харчування, а також гаряче харчування за кошти батьків; контроль за харчуванням; інформування батьків про організацію харчування дітей у закладі.

Висловлюють стурбованість, що учні перебувають у школах по 5-6 годин і без гарячого харчування вони не повинні бути. Нагадують, що учні 1-4 класів та школярі пільгових категорій завжди мали безкоштовне харчування, а змогу поїсти в шкільній їдальні мали усі охочі.  

«16.02.2021 року нам повідомили, що харчування не буде, - пишуть далі директори. Також нам стало відомо, що з підприємцем, що виграв тендер, 16.02.2021 не підписаний договір. Поясніть, будь ласка, нам, вчителям, батькам учнів, чому діти не мають змоги отримати, нагадуємо, згідно Закону, гаряче харчування у шкільних їдальнях!» 

«СВ» 
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
ЦВПВ інформує: «Нові старти і нові перемоги!»
Світловодські «Комети» – чемпіони України!
Два «золота» і одну «бронзу» привезли вихованці ЦВПВ з Кропивницького!
Світловодські «Зухвалі» – чемпіонки області з волейболу!
Світловодські «Комети» не дали суперникам жодного шансу на перемогу!
Мультiмедиа
Світловодські «Комети» – чемпіони України!
Вокалісти радували комунальників піснями, а міський голова грамотами
Володимир Петров порадував жителів Ревівки на щедру Масляну!
Весело і змістовно проводжали зиму у Світловодську
Приймальне відділення Світловодської ЦРЛ на стадії завершення