» » Приймальне відділення Світловодської ЦРЛ на стадії завершення

Приймальне відділення Світловодської ЦРЛ на стадії завершення


Будівництво нових приймальних відділень в області відповідає нормам облаштування безбар’єрного доступу для людей з особливим потребами

Наразі приймальні відділення, які ремонтуються в рамках програми «Велике будівництво», відповідають нормам облаштування безбар’єрного доступу для людей з особливим потребами. Про це розповів перший заступник голови Кіровоградської ОДА Валерій Жалдак під час робочої поїздки до лікарень Світловодська і Олександрії.

«Щодня ми бачимо, як важко людям з милицями або в інвалідних візках долати сходи, бордюри, відчиняти двері. Це складно навіть у тих установах, які вони змушені відвідувати регулярно, – поліклініках, лікарнях. Водночас у розвинених країнах уже давно міська інфраструктура відповідає вимогам безперешкодного доступу. Усі приймальні відділення розташовані на першому поверсі, змонтовані пандуси, двері мають більшу ширину, туалетні кімнати обладнані необхідними ручками. Усі вимоги інклюзії – витримано. Тут буде зручно людям, яким важко пересуватися самостійно», – зазначив Валерій Жалдак.

На стадії завершення будівництво цих приймальних відділень. Після оновлення тут зможуть приймати більше пацієнтів. А завдяки новому обладнанню – розширяться можливості діагностики та лікування. Загальна сума кошторису по двом об’єктам складає близько 35 мільйонів гривень.

Прес-служба ОДА

[img]


[/img]

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
ЦВПВ інформує: «Нові старти і нові перемоги!»
Світловодські «Комети» – чемпіони України!
Два «золота» і одну «бронзу» привезли вихованці ЦВПВ з Кропивницького!
Світловодські «Зухвалі» – чемпіонки області з волейболу!
Світловодські «Комети» не дали суперникам жодного шансу на перемогу!
Мультiмедиа
Світловодські «Комети» – чемпіони України!
Вокалісти радували комунальників піснями, а міський голова грамотами
Володимир Петров порадував жителів Ревівки на щедру Масляну!
Весело і змістовно проводжали зиму у Світловодську
Приймальне відділення Світловодської ЦРЛ на стадії завершення