» » Світловодські «Зухвалі» – чемпіонки області з волейболу!

Світловодські «Зухвалі» – чемпіонки області з волейболу!


Волейбольні баталії, а саме чемпіонат області серед дівчат 2006 р.н. і молодші, який увійшов у офіційний календар обласних змагань і відбувся 13 березня на базі Світловодської КДЮСШ №1, проходив за підтримки обласного управління молоді і спорту та Кіровоградської обласної федерації волейболу.

У спортивному заході взяли участь шість команд. Вихованки Ірини Горобець («Зухвалі», КДЮСШ №1), ставши лідером своєї підгрупи вже традиційно у фінальній зустрічі за перше місце, відчули опір суперниць з Онуфріївської ТГ, але результат на табло не забарився – 2:0 і золота нагорода та чемпіонський титул знову у Світловодську!

Срібло взяла перша команда Онуфріївської ТГ, бронзу у "валідольному" поєдинку з Олександрівською ТГ віджала команда Кропивницького!

Ніхто з учасників чемпіонату не залишився поза увагою. Солодощі отримала кожна команда, а спеціальними призами були відзначені кращі гравці команд та тренери.

Почесними гостями чемпіонату були: керуюча справами міськвиконкому Тетяна Головачова; директор обласного ЦФЗН "Спорт для всіх", президент КОФВУ Дмитро Янчук; віце-президент КОФВУ, член ревізійної комісії ФВУ Геннадій Мельник.

Спортивне керівництво області було приємно вражене організацією проведення заходу, справедливим суддівством та гостинністю
Світловодщини!

Геннадій Мельник
[img]
[/img]
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
ЦВПВ інформує: «Нові старти і нові перемоги!»
Світловодські «Комети» – чемпіони України!
Два «золота» і одну «бронзу» привезли вихованці ЦВПВ з Кропивницького!
Світловодські «Зухвалі» – чемпіонки області з волейболу!
Світловодські «Комети» не дали суперникам жодного шансу на перемогу!
Мультiмедиа
Світловодські «Комети» – чемпіони України!
Вокалісти радували комунальників піснями, а міський голова грамотами
Володимир Петров порадував жителів Ревівки на щедру Масляну!
Весело і змістовно проводжали зиму у Світловодську
Приймальне відділення Світловодської ЦРЛ на стадії завершення