» » «Зухвалі» - другий рік поспіль чемпіони області з волейболу!

«Зухвалі» - другий рік поспіль чемпіони області з волейболу!


«Зухвалі» Ірини Горобець не програли жодної гри, навіть партії, а у фінальній зустрічі з командою Олександрії зірвали смак перемоги, не залишивши жодних шансів принциповому супернику, ставши другий рік поспіль чемпіонами області серед дівчат 2004 р.н. і молодші!

Після довгого застою змагальної активності у дитячому спорті, пов'язаного із пандемією, нарешті настала відлига. Прийшла черга і до улюбленого виду спорту - волейболу!

Так, 6-7 лютого у Кропивницькому за сприяння Управління молоді та спорту Кіровоградської ОДА, Кіровоградської обласної федерації волейболу та КОЦФЗН «Спорт для всіх» відбувся черговий Чемпіонат області серед дівчат 2004 р.н. і молодші.

Команді дівчат Світловодської КДЮСШ №1 було надано честь відстоювати волейбольну славу Світловодської територіальної громади! Незважаючи на значно юний вік наших гравчинь,  порівняно з іншими суперницями,  впевнено захистили минулорічний титул Чемпіонів! У змаганнях взяли участь сім команд області. «Зухвалі» Ірини Горобець не програли жодної гри, навіть партії, а у фінальній зустрічі з командою Олександрії зірвали смак перемоги, не залишивши жодних шансів принциповому супернику, ставши другий рік поспіль чемпіонами області серед дівчат 2004 р.н. і молодші!

На другому місці Олександрія, на третьому - Онуфріївка

Тренер Ірина Горобець прокоментувала дії своїх вихованок так:

«Ці змагання є свого роду підготовчим етапом до Чемпіонату України «Дитяча ліга», який стартує у березні. Беручи участь у цих змаганнях, перш за все ставилося завдання випробувати все, чому навчилися за цей період. Хочу відмітити те, що команда дуже гарно зіграла в захисті, покращився прийом м'яча, мало було помилок і це мене радує!

Гарну гру дівчата показали на сітці. Це дуже складно у такому віці прийняти правильні ріщення, але «Зухвалі» впоралися.

Хочу відзначити подачі в стрибку зв'язуючої Дар'ї Рябкіної, «розумні» скидки м'яча капітана Вероніки Маляєвої, бійцівський дух Каріни Бричко, надзвичайно корисні дії у захисті Софії Кошман. Дар'я Осиченко і Черкасова Вікторія стали більш технічними. Настя Чеховська, яка тільки-но почала займатися волейболом теж показала достойні вміння.

Вся команда була заряджена на перемогу, діти боролися за кожен м'яч, страхували один одного, не було жодної конфліктної ситуації, а це вже рівень дорослої команди.

Найбільше задоволена фінальною грою, незважаючи на те, що суперниці були значно старші і фізично сильніші, в атаці технічніші, мої дівчата справилися!»

Родзинкою Чемпіонату області став несподіваний приз глядацьких симпатій!

Волейбольний м'яч спортивного бренду "BRAVRY" був вручений дебютанту змагань, команді дівчат Великосеверинівської ОТГ.

Приз вручив співзасновник бренду Микола Бричко.

Незабаром, Чемпіонат України «Дитяча ліга», залишилось мало часу на підготовку, тож, бажаємо «Зухвалим» перемог!

Геннадій Мельник, фото автора
[img]
[/img]
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
ЦВПВ інформує: «Нові старти і нові перемоги!»
Світловодські «Комети» – чемпіони України!
Два «золота» і одну «бронзу» привезли вихованці ЦВПВ з Кропивницького!
Світловодські «Зухвалі» – чемпіонки області з волейболу!
Світловодські «Комети» не дали суперникам жодного шансу на перемогу!
Мультiмедиа
Світловодські «Комети» – чемпіони України!
Вокалісти радували комунальників піснями, а міський голова грамотами
Володимир Петров порадував жителів Ревівки на щедру Масляну!
Весело і змістовно проводжали зиму у Світловодську
Приймальне відділення Світловодської ЦРЛ на стадії завершення