» » Жителі Кіровоградщини будуть отримувати пенсії в один дотик

Жителі Кіровоградщини будуть отримувати пенсії в один дотик


Пенсійні нарахування та соціальні виплати переводитимуть на банківську картку одержувача виплат із вересня цього року. Про це повідомив заступник директора департаменту соціального захисту населення Кіровоградської ОДА Віталій Юхименко.

«Отримати пенсію та соціальні виплати стане простіше. У Міністерстві соціальної політики України розробили процедуру проведення виплат в один дотик. Пенсіонер або одержувач соціальної допомоги має обрати банківську установу, звернутися до неї, оформити рахунок. Далі інформація про рахунок надійде з банку самостійно в орган, який забезпечує виплату. Людині повторно нікуди ходити не треба», – зазначив Віталій Юхименко.

Він додав, що при цьому доставка пенсій та соціальних виплат додому буде здійснюватися лише маломобільним категоріям, зокрема, особам із інвалідністю I групи, а також тим, хто старший за 80 років і хто за висновком лікарсько-консультативної комісії потребує стороннього догляду.

До 1 вересня людина самостійно зможе обрати один із понад 40 уповноважених банків, який для неї буде зручним, відповідати її вимогам. Сьогодні майже 70% осіб, які отримують виплати через банківські установи, обрали свій банк самостійно.

«Якщо громадяни до вересня не оберуть банк, то орган, що здійснює виплату, самостійно відкриє банківські рахунки в уповноваженому банку і проінформує громадян про це», – додав Віталій Юхименко.

Прес-служба ОДА

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Хочемо бачити міську владу на стадіоні. І це не жарт!
ЦВПВ інформує: «Нові старти і нові перемоги!»
Світловодські «Комети» – чемпіони України!
Два «золота» і одну «бронзу» привезли вихованці ЦВПВ з Кропивницького!
Світловодські «Зухвалі» – чемпіонки області з волейболу!
Мультiмедиа
Не дай нам Бог забути про цей травневий день…
Офіційне спростування інформації про начебто незаконні порубки на території ДП «Світловодське лісове господарство» (ДОПОВНЕНО ВІДЕО)
Світловодські «Комети» – чемпіони України!
Вокалісти радували комунальників піснями, а міський голова грамотами
Володимир Петров порадував жителів Ревівки на щедру Масляну!