» » Голова Кіровоградської ОДА Андрій Назаренко пішов у відставку

Голова Кіровоградської ОДА Андрій Назаренко пішов у відставку


Указом Президента України №163/2021 Андрія Назаренка було звільнено з посади голови Кіровоградської ОДА згідно з поданою ним заявою. Обов'язки голови Кіровоградської ОДА тимчасово покладено на Жалдака Валерія Олександровича (Указ №164/2021). 

Назаренко очолював Кіровоградську область з серпня 2020 року.

«Дякую за підтримку жителям регіону! – написав Андрій Назаренко у своєму телеграм-каналі – Моя каденція на посаді голови Кіровоградської обласної державної адміністрації завершилася. Дякую за підтримку жителям регіону! Дякую за командну роботу. Гарну, злагоджену і рушійну. Нам вдалося розпочати чимало добрих справ, цікавих проєктів. Сподіваюся, людина, яка очолить Кіровоградщину, продовжить шлях на розвиток області. Залишаємо не голе поле, а надійний фундамент! 

Дякую всім за підтримку, іноді авансову, але вона надихала працювати. Дякую за критику. Заслужену і не зовсім, утім, вона додавала сил. Кіровоградщину не можливо не любити. Це край талановитих, цілеспрямованих і працьовитих людей. 

Я йшов на посаду зі своїми принципами в роботі – це відкритість, це розвиток потенціалу і гордість за область. Залишаюся їм вірним. Так само залишаюся в команді президента. Змінам бути! Усім здоров’я і бережіть себе!» 

«СВ» 
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Хочемо бачити міську владу на стадіоні. І це не жарт!
ЦВПВ інформує: «Нові старти і нові перемоги!»
Світловодські «Комети» – чемпіони України!
Два «золота» і одну «бронзу» привезли вихованці ЦВПВ з Кропивницького!
Світловодські «Зухвалі» – чемпіонки області з волейболу!
Мультiмедиа
Не дай нам Бог забути про цей травневий день…
Офіційне спростування інформації про начебто незаконні порубки на території ДП «Світловодське лісове господарство» (ДОПОВНЕНО ВІДЕО)
Світловодські «Комети» – чемпіони України!
Вокалісти радували комунальників піснями, а міський голова грамотами
Володимир Петров порадував жителів Ревівки на щедру Масляну!