» » Андрій Балонь – новопризначений голова Кіровоградської ОДА

Андрій Балонь – новопризначений голова Кіровоградської ОДА


Заступник керівника офісу Президента України Сергій Трофімов сьогодні, 11 листопада, у сесійній залі облради представив новопризначеного голову Кіровоградської обласної державної адміністрації Андрія Балоня. 

Указ про призначення Андрія Балоня головою Кіровоградської ОДА  Президент України Володимир Зеленський підписав 8 листопада.

Характеризуючи нового керівника області, Сергій Трофімов відзначив, що Президент довірив область ефективному та досвідченому фахівцю з вольовим характером. Сергій Трофімов вручив голові Кіровоградської облдержадміністрації Указ Президента з посвідченням і побажав успіхів на новій посаді. Він закликав громаду і депутатський корпус області підтримати Андрія Балоня, продемонструвавши у подальшому злагоджену командну роботу на благо Кіровоградщини.

«Знаю, що Кіровоградщина – це край великих можливостей з ресурсами та людським потенціалом для її розвитку», – підкреслив перший заступник керівника Офісу Президента.

Насамкінець Сергій Трофімов наголосив, що в області сформувалась професійна команда, яка ефективно вирішуватиме проблемні питання регіону.

Відомо, що Андрій Богданович Балонь народився 6 листопада 1982 року у м. Стебнику Львівської області. Закінчив Національний університет внутрішніх справ, отримав кваліфікацію – юрист,  та інститут післядипломної освіти Національного університету ім. Т.Г. Шевченка за спеціальністю «фінанси і кредит», має науковий ступінь – кандидат юридичних наук.  Працював  в органах МВС України у Львівській, Житомирській, Полтавській областях. 

У травні 2017 года Андрій Балонь став заступником голови Херсонської ОДА з гуманітарних питань,  фінансів та взаємодії з правоохоронними органами. Звільнився у квітні 2019 року через припинення повноважень голови ОДА. 

Одружений, має сина. 

«СВ», 
за матеріалами сайту Кіровоградської ОДА
[img]

[/img]
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Антон Пустовіт повернувся!
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Мультiмедиа
Олена Шангіна про свою музичну творчість: "Ставлюся до цього як до звичайного хобі"
Олександр Звінцов з Москви про Донбас. Що то було?
Ринок «Світанок» з новим керівником! (ДОПОВНЕНО)
Бажаємо відродження Світловодську!
Як відзначалася дуже крута дата – рік відриву перед 30-річчям