» » Чи можуть школярі навчатися влітку: пояснення Міністерства освіти і науки

Чи можуть школярі навчатися влітку: пояснення Міністерства освіти і науки


Українські школи під час карантину мають самостійно ухвалити рішення про терміни завершення навчального року. Зокрема, деякі школи можуть продовжити навчання для дітей влітку.

«Варто врахувати обов’язкове використання 175 навчальних днів впродовж року», – сказав начальник головного управління шкільної освіти Міносвіти Юрій Кононенко в ефірі одного з каналів, пише 24 канал.

Чиновник наголосив, що, згідно з законом, навчальний рік в школах не повинен тривати довше, ніж до 1 липня. За його словами, в Україні всі чомусь думають, що навчальний рік має закінчитися 25 травня, а для випускних класів 30 травня.   «Насправді це не так. І з огляду на ситуацію, яка у нас зараз триває, все залежить від навчальних закладів. Ці 175 днів – обов’язкові для навчання, і повинні бути використані школами, але вони самі розв’язують це питання», – зазначив Юрій Кононенко.

Керівник головного управління шкільної освіти додав, що у більшості регіонів навчальний рік триває за планом. «Дистанційне навчання – це одна з форм навчання, і це абсолютно нормально в теперішніх умовах. Але у нас є школи, особливо в західних регіонах України, де часто з’являлися надзвичайні ситуації та продовжувалися канікули», – сказав він. Тому, можливо, саме там буде необхідність продовжити навчання в червні. Але це може стосуватися й інших регіонів. Рішення про це є прерогативою школи, це вирішує керівництво, – наголосив Кононенко.

До слова, раніше освітній омбудсмен Сергій Горбачов розповів, що навчальний рік в школах можуть продовжити, якщо виникне така потреба. Але такі рішення ухвалює місцева влада.

https://svitogliad.com/news
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Хочемо бачити міську владу на стадіоні. І це не жарт!
ЦВПВ інформує: «Нові старти і нові перемоги!»
Світловодські «Комети» – чемпіони України!
Два «золота» і одну «бронзу» привезли вихованці ЦВПВ з Кропивницького!
Світловодські «Зухвалі» – чемпіонки області з волейболу!
Мультiмедиа
Не дай нам Бог забути про цей травневий день…
Офіційне спростування інформації про начебто незаконні порубки на території ДП «Світловодське лісове господарство» (ДОПОВНЕНО ВІДЕО)
Світловодські «Комети» – чемпіони України!
Вокалісти радували комунальників піснями, а міський голова грамотами
Володимир Петров порадував жителів Ревівки на щедру Масляну!