» » Як три художники об’єдналися задля спільного проєкту

Як три художники об’єдналися задля спільного проєкту


Для художника персональна виставка в Арт-галереї «Наше місто» -  це як позачерговий день народження! Восьмого травня його святкували одразу троє знаних у Світловодську митців: Наталія Крячко, Анатолій Сіромаха, Анатолій Татаров.

Усі троє мають різні професії, жили звичайним життям, а потім прийшла любов до живопису… У когось раніше, у когось пізніше, але у всіх знахідка цього чудового хобі відбулася не у 20 років. А що робити, коли захоплення стає сенсом життя? 

Насправді потрібна неабияка сміливість, щоб оголосити себе художником, потрібна відвага, щоб показувати свої роботи людям, потрібні сили на вдосконалення… А як потрібне спілкування з тими, хто прекрасно розуміє цей шлях, розуміє, що з собою приносить мистецтво! Так і виникла дружба у наших художників, які вирішили організувати спільну виставку «Радужная палитра».

Відкриваючи виставку, засновник Арт-галереї Костянтин Каспров привітав усіх присутніх і закликав наслідувати приклад тріо художників, йти за своєю мрією, триматися вірних друзів та об’єднуватися задля спільних проєктів.

Традиційно до мистецької творчості приєдналася і творчість музична. Художників та гостей прийшли привітати учні Світловодської дитячої школи мистецтв: піаністка Анастасія Татарнікова, тріо домристок: Єлизавета Воєвудська, Надія Кружкова, Тетяна Деміденко та саксофоніст Стефан Коршенко

Багато теплих слів сказали названим іменинникам гості, які прийшли подивитися на картини та підтримати художників: заступник начальника управління культури та туризму виконкому міськради Наталія Крамаренко,  відомий світловодський художник Володимир Товкайло, поетеса Людмила Макей, юна художниця Катерина Піскова.

Під час спілкування з художниками дізналися про них чимало цікавого. Зокрема, Наталія Крячко багато років працювала кухарем, зараз вчиться майстерності балансування між улюбленими онуками та не менш улюбленою творчою справою. Починала свій шлях у живопису зі створення копій картин класичного мистецтва, але найбільшою популярністю у її шанувальників користуються пейзажі. У її роботах так багато жіночого, ніжного захоплення краєвидами рідного Світловодська! Мені достеменно відомі історії, що її світловодські пейзажі замовники просили повторювати неодноразово. Мабуть, це вже досягнення і показник того, що почуття художника глядач розуміє і поділяє.  

Анатолій Сіромаха за освітою педагог і багато років життя присвятив цій улюбленій справі. Педагогом та організатором він є і для своїх однодумців-художників. У нашому місті його знають як головного активіста художньої справи. За його організаторської підтримки було проведено безліч Світловодських виставок та конкурсів. Він залюбки налагоджує стосунки з художниками, галереїстами, музейними співробітниками з інших міст та областей. Анатолія Олександровича друзі жартома, але дуже справедливо, називають головою неофіційної спілки художників Світловодська.

Анатолій Татаров працював архітектором, зараз на пенсії, батько, дідусь… Світловодські пейзажі в його виконанні виглядають поновому, якось фундаментальніше, серйозніше. У мистецтві він працює у «важкій ваговій категорії», бо його живопис часто  торкається складних біблейських мотивів, міфологічних образів, і все це на сміливих великих форматах. Його творчість змушує замислюватися про вічне…

Виставка «Радужная палитра» триватиме до  кінця травня. Запрошуємо всіх до Арт-галереї! 

Ксенія Бондаренко
[img][/img]
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Налаштовували вітрила та підкорювали вітер вихованці Школи вітрильного спорту!
Світловодські яхтсмени – найкращі!
Наші баскетболісти поступилися олександрійцям у товариській грі
Дитяча школа велотуризму шукає мецената!
Мультiмедиа
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Налаштовували вітрила та підкорювали вітер вихованці Школи вітрильного спорту!
Реконструкція приймального відділення обласної лікарні
І линули пісні та музика, Світловодська громада святкувала 25-річчя Конституції України
«Вогник» з «Водограєм» запалили сцену Палацу культури! (ДОПОВНЕНО)