» » Свято останнього дзвоника вийшло урочистим і яскравим

Свято останнього дзвоника вийшло урочистим і яскравим


31 травня у загальноосвітній школі №10 відбулося свято останнього дзвоника. Через карантинні обмеження на урочисту лінійку були запрошені тільки випускники 9-х та 11-го класів, однак, незважаючи на це, свято вийшло урочистим, яскравим і по-домашньому теплим.

Коментує подію і розповідає про заклад Оксана Спашиба, директорка школи: «Наша школа гостинно прийняла перших учнів у 1972 році. За майже 50 років вона пройшла довгий шлях розвитку і вдосконалення. Сьогодні це один із сучасних навчальних закладів міста.

Вітаємо наших головних героїв свята – одинадцятикласників із закінченням школи, бажаємо їм високих результатів на ЗНО, успішного вступу до омріяних навчальних закладів і щастя в дорослому житті, ну а дев'ятикласників традиційно чекаємо після літніх канікул знову в стінах рідної школи продовжувати свою освіту в 10 класі.

Можливо, широкому загалу жителів громади невідомо, що школа №10 входить до мережі Шкіл сприяння здоров’ю, тому пріоритетом діяльності є формування загальноосвітніх та здоров’язбережувальних компетентностей. 

У 2020-2021 навчальному році у школі навчалося 585 учнів, з них першокласників – 60, учнів 9-х класів – 48, випусників 11-го класу – 24. Ми цінуємо кожного! Тож сьогодні ми бажаємо нашим випускникам щастя у дорослому житті, реалізації планів та успіхів у вступі до омріяних вищих навчальних закладів. Усім учням школи – нових вражень та веселих канікул!».

«СВ»
[img]
[/img]
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Срібна нагорода на «Дніпровських хвилях» — у світловодських волейболісток
«Дніпровські хвилі» знову у Світловодську!
У Світловодську відкрили активний парк
З Днем фізичної культури і спорту України!
Два «срібла» виборов Михайло Берчук на Всеукраїнській спартакіаді
Мультiмедиа
Власівка – без проблем, Світловодськ – у повному обсязі. Це міський голова про підготовку до опалювального періоду
Свято першого дзвоника відбулося у школі №1 (ДОПОВНЕНО)
«Я люблю Світловодськ, пишаюся Україною!» – зізнавалися жителі міста (ДОПОВНЕНО)
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Налаштовували вітрила та підкорювали вітер вихованці Школи вітрильного спорту!