» » Скейт-парку в місті бути!

Скейт-парку в місті бути!


До Міжнародного музичного волонтерського проєкту «День вуличної музики» в Україні вже долучилося 50 міст, зокрема Світловодськ.  Якщо ще хто не знає, то знайомтеся: Веніамін Клічук (на фото). Саме він у 2019 році  започаткував у нашому місті цей рух, до якого залучають музикантів професіоналів і аматорів.

У нинішньому році, за традицією, організатори зібрали представників та прибічників цього молодіжного руху на Бульварному узвозі. Глядачі,  які розташувалися на лавочках та на соковитій траві, додавали драйву музикантам підбадьорливими оплесками. Для них співали солісти Дмитро Сорока, Ірина Стрижак, Стас Іванченко, гурти «In front» (Власівка), «Кінцева зупинка» (Світловодськ), дует Давид Штивола і Артем Сокуренко  та інші. Також виступали райдери (велосипедисти) зі Світловодська.

У рамках заходу Веніамін вирішив зробити хорошу справу для дітей та молоді – зібрати кошти на облаштування майданчика, де можна було б покататися на скейтах. Поки тривав концерт, волонтер Юлія Конько проводила благодійну акцію-ярмарок: всі охочі могли купити лоти на різні послуги чи товари, а гроші переказували на вказаний рахунок. Таким чином вдалося зібрати майже 1300 гривень. 

Організатори Дня вуличної музики в Світловодську – громадська організація «КГЦ «Айшифт» долучають до створення скейт-парку керівників підприємств і підприємців міста, депутатів різних рівнів, виконком і завдяки їхній допомозі вже зібрали необхідні матеріали на суму приблизно 650 тис. грн, жителями міста зібрано 27 тис.грн і залишилось зібрати 151 тис. грн. До речі, Веніаміна підтримують його батьки. І хоча вони живуть у Києві, на добру справу свого сина, яку він робить для молоді  Світловодська, Ганна Петрівна і Георгій Володимирович Клічуки зі своїх збережень виділили понад 2 000 гривень.

Облаштувати скейт-парк (а це 600 квадратних метрів у парку ім. Т. Г. Шевченка, на спортивному  майданчику) заплановано до Дня Незалежності України.

Після концерту всі бажаючі могли подивитися мультфільм «Душа» – про покликання кожного з нас і про музику. І хоча мультик тривав півтори години, люди не розходилися.

Вікторія Архипова, 
Ашот Вдовиченко (фото)
[img]


[/img]
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Налаштовували вітрила та підкорювали вітер вихованці Школи вітрильного спорту!
Світловодські яхтсмени – найкращі!
Наші баскетболісти поступилися олександрійцям у товариській грі
Дитяча школа велотуризму шукає мецената!
Мультiмедиа
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Налаштовували вітрила та підкорювали вітер вихованці Школи вітрильного спорту!
Реконструкція приймального відділення обласної лікарні
І линули пісні та музика, Світловодська громада святкувала 25-річчя Конституції України
«Вогник» з «Водограєм» запалили сцену Палацу культури! (ДОПОВНЕНО)