» » Оточуйте себе прекрасним, і світ обов`язково зміниться на краще!

Оточуйте себе прекрасним, і світ обов`язково зміниться на краще!


Концерт до міжнародного Дня музики відбувся 3 жовтня у концертній залі Дитячої школи  мистецтв. Про подію розповідає директор закладу Ірина Темнова. 

– Музика – надзвичайно емоційний та хвилюючий вид мистецтва. Її мова зрозуміла кожному. На землі немає жодної людини, яка б залишалася байдужою до її звучання, вона супроводжує наше життя усюди і повсякденно. 

1 жовтня в усьому світі відзначається міжнародний День музики. Свято, яке об`єднує всіх, хто любить цей прекрасний вид мистецтва і присвятив їй своє життя, тих, хто створює музику і дарує її людям, хто виховує юних музикантів або просто слухає, отримуючи велику насолоду від її звучання. 

Щороку до цієї події долучаються і юні музиканти та викладачі школи мистецтв, даруючи свої виступи слухачам, які  стали вже постійними  відвідувачами концертних заходів нашої школи та тим, хто вперше завітав до нас в гості. Концертну програму  складали яскраві твори класичної та сучасної музики. Солісти, ансамблі різного складу, інструментальна та вокальна музика – всі номери  викликали захоплення, супроводжувалися бурхливими оплесками та вигуками «Браво!». 

Приємно було чути цього дня  слова привітання в адресу викладачів, учнів та батьків від начальника управління культури Надії  Клокар, начальника оргвідділу міськвиконкому Олексія Риченкова, який за дорученням міського голови вручив колективу Подяку за вагомий внесок у розвиток музичного мистецтва в місті. Свої щирі захоплення від виступів наших талановитих учнів висловила і депутат міської влади Оксана Гуцаленко.

Ще раз хочу привітати своїх колег, учнів, батьків та всіх шанувальників цього надзвичайного виду мистецтва зі святом! Нехай музика назавжди залишається супутницею нашого життя, наповнює позитивними емоціями, додає життєвих сил, надихає на нові досягнення. Нехай від чарівної музики наші серця б`ються в ритмі радості та щастя. Оточуйте себе прекрасним, і світ обов`язково зміниться на краще!

«СВ»
[img]
[/img]

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Чемпіонат України з волейболу «Дитяча ліга» відбудеться у Світловодську
Мультiмедиа
Бажаємо відродження Світловодську!
Як відзначалася дуже крута дата – рік відриву перед 30-річчям
Сміттєвоз прибув до ККП – є на що глянути! (ДОПОВНЕНО)
Марину Салабутіну надихнув захід сонця над Кременчуцьким водосховищем
Нові сміттєві контейнери «не захотіли» брати участь у саботажі