» » «Дивна сімейка» – це хороший настрій і суцільний позитив

«Дивна сімейка» – це хороший настрій і суцільний позитив


За всіма законами театрального мистецтва, акторів, які брали участь у виставі, представляють публіці, коли спектакль вже закінчився. Боюся  викликати гнів Мельпомени і, водночас, сподіваюся, що муза театру мені пробачить, але порушу заведений порядок. Бо у п’єсі «Дивна сімейка» Сергія Бєлова, яку глядачі мали можливість подивитися минулої п’ятниці на сцені міського Палацу культури, успішно зіграли і досвідчені самодіяльні актори, і новачки – працівники різних установ і організацій Світловодська. 

Улюбленцями глядачів давно стали Костянтин Малько, Вікторія Калайко, Володимир Кудинець, Ольга Лагно.  Аматорська сцена  для них справа звична, це їхня стихія, в якій почувають себе впевнено і розкуто, тож   чудово грали кожний свою роль у новій виставі. Втім, впевнено заявили про себе й дебютанти Олександр Каваценко, Наталія Чернооченко, Олег Безсмертний. Та  особливо заслуговує на увагу дебют Світлани Комлик. Вона чудово впоралася з роллю красуні- інформаторки, щоразу зриваючи сміх та овації публіки. Звичайно, ще й тому, що її героїня така собі неординарна персона – безпосередня і щира.

Погодьтеся, переповідати сюжет – марна справа, краще один раз побачити цю «Дивну сімейку», одноактну п’єсу, яка багато часу не забере, але кожний для себе зробить певні висновки про родинні цінності, про порядність, про відповідальність, до того ж – у жартівливій формі. На це і розраховувала Наталія Сандрак, режисерка театру «Амбіція» міського Палацу культури, коли разом із самодіяльним театральним колективом вирішили поставити п’єсу до Всеукраїнського свята театрального мистецтва «Вересневі самоцвіти». Карантинні обмеження, до того ж хворіли актори, завадили поїхати в обласний центр минулого року, тому глядачі  Світловодська перші побачили прем’єру. 

Режисерка подякувала адміністрації міського Палацу культури та його працівникам –  звукорежисерам Гії  Губіані, Георгію Куцибі, а за інформаційну підтримку – провідному інтернет-виданню svеtlovodsk.com.ua,  газеті і сайту «Світловодськ вечірній» та ТРК «Веселка».

Вікторі АРХИПОВА
[img]

[/img]

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Налаштовували вітрила та підкорювали вітер вихованці Школи вітрильного спорту!
Світловодські яхтсмени – найкращі!
Наші баскетболісти поступилися олександрійцям у товариській грі
Дитяча школа велотуризму шукає мецената!
Мультiмедиа
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Налаштовували вітрила та підкорювали вітер вихованці Школи вітрильного спорту!
Реконструкція приймального відділення обласної лікарні
І линули пісні та музика, Світловодська громада святкувала 25-річчя Конституції України
«Вогник» з «Водограєм» запалили сцену Палацу культури! (ДОПОВНЕНО)