» » Комедією "В очікуванні кохання" порадував світловодців театр «Амбіція»

Комедією "В очікуванні кохання" порадував світловодців театр «Амбіція»


Прем’єра вистави «В очікуванні кохання» Народного аматорського театру "Амбіція", яка відбулася 4 жовтня у міському Палаці культури, неабияк потішила глядачів. Режисер театру Наталія Сандрак разом з талановитими акторами відтворила українські реалії за мотивами комедії Олени Кузнєцової та Світлани Шимко "В ожидании Морозова". 

Історія, яку розповідають актори на сцені, така. В очікуванні коханого, молода жінка Елеонора (акторка Анастасія Лєтнікова), перебуває у своїй квартирі (тут все і відбувається). Вона хапає слухавку, як тільки почує дзвінок, сподіваючись на голос Морозова, адже у неї сьогодні день народження і він обіцяв приїхати з далеких подорожей… Але кожного разу її турбує хтось інший і не тільки по телефону. 

Приходять подруги Маруся (Вікторія Калайко), та Рима (Анастасія Колесник), сусід Денис (Ігор Ківенко), сусідка (Світлана Проскурняк). Вероніка (Наталія Костович), як представниця ОСББ, намагається перерахувати усіх пожильців у кватирі… А екстрасенс Македонська (Дарія Шкуріна) з легкістю виносить з квартири усе, що погано лежить, доки Елеонора з подругами займаються аутотренінгом. Гості випадково ламають кран, доводиться викликати сантехніка (Володимир Кудинець). Оскільки, на думку подруг, неможна у день народження залишатися самотньою, а Морозов, скоріше за все, не приїде, бо вже кілька років бреше їй і заміж не бере, дівчата запрошують потенційного жениха Льовчика (Олексій Стенковий), за ним до квартири прибігає його мама (Ольга Лагно), щоб захистити синочка від жіночих зазіхань. Потім на сцену виходить такий собі «мачо» Альберт (Костянтин Малько), який хоче підкорити чергову жертву.

Події розвиваються динамічно, на сцені така метушня, що сумувати глядачу не доводиться. Тут не тільки розмови, а ще й танці… До речі, дівчата дуже вправно рухалися, за ними цікаво було спостерігати, гадаю, чоловікам, особливо…

І ось, нарешті, з’являється довгоочікуваний, такий бажаний жених Морозов (Євген Гаркавенко), але дуже швидко стає зрозумілим, що він просто негідник, який використовує Елю. Тут вона і збагнула, що сусід Денис – її доля. Скільки разів він намагався до неї достукатися, все було марно! Вона не помічала цього красеня, доброго і турботливого чоловіка. Раптом блискавка влучила у самісіньке серце! Щасливий кінець вистави.

Після фінальної сцени, ми побували за лаштунками і поговорили з кількома акторами. 

Анастасія Лєтнікова у театрі «Амбіція» грає вже 5 років, а загалом десятий рік присвячує себе захопленню. Їй 24 роки, працює секретарем у приватній фірмі. 

«Я дуже переживала, цілий день перебувала на заспокійливих, бо це моя перша головна роль. Сподіваюсь, що глядачам сподобалося», – сказала Анастасія.  

Ольга Лагно розповіла історію свого приходу до театру: 

«Я давно співаю у колективі «Сударушка». Років 5 тому вирішила звернутися до режисера Наталії Сандрак і попросила дати мені найменшу роль у виставі, на зразок «кушать подано». Роль я отримала і з того часу у мене завжди маленькі ролі, але я задоволена. Мене навіть визнали і нагородили на обласному конкурсі «за кращу жіночу роль». 

Ігор Ківенко задоволений роллю закоханого парубка. Йому 22 роки, у театрі – 2 роки, підприємець. 

Костянтин Малько вже 10 років у театрі, на його рахунку 12 ролей, виставою задоволений, роботу колег оцінює високо, вважає, що треба давати дорогу молодим. 

Режисер Наталія Сандрак відзначає хорошу роботу людей, яких ми не бачили на сцені: Наталію Чернооченко, суфлера; Павла Аболмасова, освітлювача, Георгія Куцибу, звукорежисера і щиро дякує директору Палацу культури Ларисі Ляшенко за сприяння у розвитку театру. 
[img]


[/img]

Автор: Тетяна Дроздова

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Антон Пустовіт повернувся!
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Мультiмедиа
Ви ризикуєте, купуючи продукти харчування «з землі». А у таку спеку – й поготів!
Олена Шангіна про свою музичну творчість: "Ставлюся до цього як до звичайного хобі"
Олександр Звінцов з Москви про Донбас. Що то було?
Ринок «Світанок» з новим керівником! (ДОПОВНЕНО)
Бажаємо відродження Світловодську!