» » У добру путь, дорослі діти!

У добру путь, дорослі діти!


30 червня 30 одинадцятикласників прощалися зі спеціалізованою загальноосвітньою школою №7. Це був теплий і зворушливий випускний вечір, який запам’ятається дорослим дітям назавжди.

Лунало багато теплих слів. Серед тих, хто вітав, дякував і наставляв своїх вихованців була Анжеліка Леонідівна Колесник, директорка навчального закладу. Ось що вона скакзала: 

«Дорогі випускники! Уже сьогодні ви робите перші кроки на довгому дорослому шляху. Позаду безліч цікавих уроків, перше кохання, різноманітні шкільні заходи, а попереду – нові завдання, нові можливості, багато серйозних, але цікавих випробувань, життєвих уроків, перше розчарування і перші перемоги. І все це – ваше життя.

Ви пройшли ЗНО, яке показало, що у майбутньому у нас будуть логісти та медики, вчителі та дизайнери, економісти та юристи, слідчі та військові. 

Який би шлях ви не обрали, бажаю вам великого успіху, цілеспрямованості, підтримки близьких людей, упевненості у собі і безсумнівного успіху.

Наш педагогічний колектив пишається своєю золотою медалісткою Еліною Цингаловою, випускниками, які неодноразово представляли заклад на предметних олімпіадах та Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУМ, спортивних змаганнях. Серед вас є майстер спорту з боксу Дмитро Селевко, футболіст Іван Шаєнко. Багато творчих неординарних дітей: музикант Давид Штивола, танцівниці Евеліна Печена та Маргарита Підгорна, співачка Софія Наметкина. Ви усі різні, тим і цікаві!

Бажаю кожному з вас зробити правильний життєвий вибір, визначитися з професією і відчувати себе щасливим. Будьте успішні, енергійні й позитивні, вмійте долати будь-які труднощі і досягайте всього, чого забажаєте. У добру путь, дорослі діти!» 

«СВ»,
В’ячеслав Стригун (фото)
[img]

[/img]
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Срібна нагорода на «Дніпровських хвилях» — у світловодських волейболісток
«Дніпровські хвилі» знову у Світловодську!
У Світловодську відкрили активний парк
З Днем фізичної культури і спорту України!
Два «срібла» виборов Михайло Берчук на Всеукраїнській спартакіаді
Мультiмедиа
Власівка – без проблем, Світловодськ – у повному обсязі. Це міський голова про підготовку до опалювального періоду
Свято першого дзвоника відбулося у школі №1 (ДОПОВНЕНО)
«Я люблю Світловодськ, пишаюся Україною!» – зізнавалися жителі міста (ДОПОВНЕНО)
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Налаштовували вітрила та підкорювали вітер вихованці Школи вітрильного спорту!