» » У добру путь, дорослі діти!

У добру путь, дорослі діти!


30 червня 30 одинадцятикласників прощалися зі спеціалізованою загальноосвітньою школою №7. Це був теплий і зворушливий випускний вечір, який запам’ятається дорослим дітям назавжди.

Лунало багато теплих слів. Серед тих, хто вітав, дякував і наставляв своїх вихованців була Анжеліка Леонідівна Колесник, директорка навчального закладу. Ось що вона скакзала: 

«Дорогі випускники! Уже сьогодні ви робите перші кроки на довгому дорослому шляху. Позаду безліч цікавих уроків, перше кохання, різноманітні шкільні заходи, а попереду – нові завдання, нові можливості, багато серйозних, але цікавих випробувань, життєвих уроків, перше розчарування і перші перемоги. І все це – ваше життя.

Ви пройшли ЗНО, яке показало, що у майбутньому у нас будуть логісти та медики, вчителі та дизайнери, економісти та юристи, слідчі та військові. 

Який би шлях ви не обрали, бажаю вам великого успіху, цілеспрямованості, підтримки близьких людей, упевненості у собі і безсумнівного успіху.

Наш педагогічний колектив пишається своєю золотою медалісткою Еліною Цингаловою, випускниками, які неодноразово представляли заклад на предметних олімпіадах та Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУМ, спортивних змаганнях. Серед вас є майстер спорту з боксу Дмитро Селевко, футболіст Іван Шаєнко. Багато творчих неординарних дітей: музикант Давид Штивола, танцівниці Евеліна Печена та Маргарита Підгорна, співачка Софія Наметкина. Ви усі різні, тим і цікаві!

Бажаю кожному з вас зробити правильний життєвий вибір, визначитися з професією і відчувати себе щасливим. Будьте успішні, енергійні й позитивні, вмійте долати будь-які труднощі і досягайте всього, чого забажаєте. У добру путь, дорослі діти!» 

«СВ»,
В’ячеслав Стригун (фото)
[img]

[/img]
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Налаштовували вітрила та підкорювали вітер вихованці Школи вітрильного спорту!
Світловодські яхтсмени – найкращі!
Наші баскетболісти поступилися олександрійцям у товариській грі
Дитяча школа велотуризму шукає мецената!
Мультiмедиа
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Налаштовували вітрила та підкорювали вітер вихованці Школи вітрильного спорту!
Реконструкція приймального відділення обласної лікарні
І линули пісні та музика, Світловодська громада святкувала 25-річчя Конституції України
«Вогник» з «Водограєм» запалили сцену Палацу культури! (ДОПОВНЕНО)