» » Випускні вечори у Світловодську стали справжнім парадом зірок!
Всі новини

Випускні вечори у Світловодську стали справжнім парадом зірок!


Позаду – шкільні будні, уроки та екзамени, попереду – шлях у доросле життя, вступна кампанія, іспити в університетах. Як ви вже здогадалися, мова піде про світловодських випускників, у яких на початок липня вже відгриміли випускні вечори. 

Як розповів нашому виданню в.о. начальника управління освіти виконкому Світловодської  міськради Сергій Добролевський, цьогорічні одинадцятикласники показали високий рівень знань впродовж свого навчання у школах, адже серед них 14 медалістів, зокрема 11 з них отримали золоті медалі, а 3 – срібні. Це справді гарний показник, бо ж у минулому році таких відмінників було лише 4.

Шкільні випускні вечори відбувалися протягом 23-30 червня. Адміністрації шкіл самостійно визначали дату і місце проведення випускного балу. Ми мали змогу бачити яскраві картинки випускних вечорів, завдяки могутній силі соціальних мереж. Самі випускники, їхні друзі та батьки розміщували на своїх сторінках яскраві фото та відео з місця події. 

Переглядаючи дописи стає зрозуміло, що організовуючи святкові вечори, випускники користувалися власною фантазією, яка, як відомо, не має меж. А відтак кожний випускний бал став особливим не лише за своїм значенням, а й за креативністю та оригінальністю самого проведення. 

Якщо узагальнити всю доступну нам інформацію, можна з упевненістю констатувати, що того довгоочікуваного і хвилюючого вечора кожен одинадцятикласник відчув себе справжньою зіркою. До речі, у центрі уваги були  не лише винуватці свята, а і їхні батьки, які змогли здивувати присутніх танцювальними та вокальними подарунками. Переглядаючи відео, можна стверджувати впевнено, що талановиті батьки талановиті у всьому.

Аби ви мали змогу теж побачити світлини наших випускників, ми попросили наших читачів у соцмережі Фейсбук поділитися ними з нашою редакцією. Тих, хто відгукнувся на пропозицію, виявилося чимало, а тому ми залюбки ділимося результатом з вами.

У добру путь, випускники! 

ЗШ №5


СЗШ №3


СЗШ №7

Світловодський політехнічний коледж«СВ»
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Приз і оплески чемпіонові Бендюку
Автомобілісти Світловодська відзначили професійне свято яскравими змаганнями
Нашим "Кометам" і "Мавпи" по зубам. Навіть черкаські
До уваги любителів екстриму! Видовищний захід відбудеться у Світловодську!
Юрій Сапянов успішно випробував новий дельтаплан
Мультiмедиа
ІНТЕР показав "холодні" мітинги у Світловодську
ТСН попереджує: попереду - похолодання
Світловодськ мерзне, запевняє ICTV
Тепло Світловодську потрібно вже сьогодні! - розповідають "Подробиці" каналу "Інтер"
Замість коментаря про тепло Козярчук пригрозив Сапянову. Через ТРК «Україна»