» » Налаштовували вітрила та підкорювали вітер вихованці Школи вітрильного спорту!

Налаштовували вітрила та підкорювали вітер вихованці Школи вітрильного спорту!


17 та 18 липня у яхт-клубі «Кристал» відбулися дитячо-юнацькі змагання з вітрильного спорту, присвячені пам'яті воїнів АТО, що організувала Школа вітрильного спорту. 

Школа працює на базі яхт-клубу «Кристал» вже три роки, як складова частина Кіровоградського обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді. Тут займаються 30 учнів різного рівня, як початківці так і більш досвідчені спортсмени. Юні яхтсмени ходять на шверботах двох класів: «Оптиміст» та «Луч». Тренує їх Володимир Волков, який понад 30 років займається парусним спортом, починаючи з віндсерфінга, далі він пройшов шверботи «Луч» та «Кадет», а  нині  – капітан крейсерської яхти чвертьтонного класу «Soffi». 

«Видовище було цікавим і захоплюючим,  навіть «першачки», які тільки у цьому році спробували себе у ролі стернового, пройшли невелику дистанцію і змогли продемонструвати отримані за короткий термін вміння та навички, – розповідає Володимир Волков. – Діти, які займаються вже не перший рік, подарували усім вболівальникам чудові видовищні перегони  на достатньо професійному рівні». 

За результатами змагань у групі «Початківці» перше місце посіла Марія Хемій, друге – Арнольд Євсєєв, третє – Марк Мельник.  

«Дуже цікаво було спостерігати за групою класу «Оптиміст», – ділиться враженнями тренер. – Виборов перше місце і показав класний рівень кермування Дмитро Козярчук, друге місце виборола наполеглива Катерина Гордієнко, а на третє у запеклій боротьбі піднялася Ольга Мироненко. Клас «Луч» – це була кульмінація змагань. Діти показали не тільки вміння вправно кермувати яхтою, а ще й тактичні навички проходження дистанції. Тож перше місце посіла Софія Дороганич, друге – Катерина Голишева, третє виборов Єгор Ромащенко».

Усі без виключення учасники змагань отримали дипломи, переможці були нагороджені медалями та кубками. А для підтримки гарного настрою усіх дітей пригостили солодощами.
 
Альона Волкова (фото)
[img]


[/img]

Автор: Тетяна Дроздова

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
«Вітаю Анастасію Мисник!» - Шульга
Першість Кіровоградської області з боксу - у Світловодську
Срібна нагорода на «Дніпровських хвилях» — у світловодських волейболісток
«Дніпровські хвилі» знову у Світловодську!
У Світловодську відкрили активний парк
Мультiмедиа
Власівка – без проблем, Світловодськ – у повному обсязі. Це міський голова про підготовку до опалювального періоду
Свято першого дзвоника відбулося у школі №1 (ДОПОВНЕНО)
«Я люблю Світловодськ, пишаюся Україною!» – зізнавалися жителі міста (ДОПОВНЕНО)
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Налаштовували вітрила та підкорювали вітер вихованці Школи вітрильного спорту!