» » «Оля-Ля» Івана Юхименка та «Амазонка» Дмитра Тарасенка – переможці ювілейних перегонів на честь воїнів АТО

«Оля-Ля» Івана Юхименка та «Амазонка» Дмитра Тарасенка – переможці ювілейних перегонів на честь воїнів АТО


23 червня у Світловодському яхт-клубі «Кристал» було людно і гамірно, бо цього дня, вже п’ятий рік поспіль, проходили традиційні  перегони, присвячені воїнам АТО, які загинули на Сході нашої країни та захищають її рубежі зараз, чи вже перебувають вдома.

Члени команд вишикувалися перед  столиком, на якому свічка пам’яті, букет живих квітів і медалі за перше, друге та третє місця. Директор яхт-клубу Іван Юхименко повідомив, що в перегонах беруть участь 10 яхт: дві класу «однотонники», одна – міні-тонник і одна 3/4 тонни, п’ять 0,25 тонн (жартома їх називають «чекушки» і яхта класу «дракон». А ще Іван Олексійович підкреслив, що перегони проводять, аби підтримати воїнів АТО та їхні родини. Започатковані вони були з ініціативи команди яхти «Кристал» (капітан Валерій Ворончук).

Попутного вітру та удачі побажав усім учасникам перегонів голова Світловодської міськрайонної спілки ветеранів АТО Олександр Скотніков. До речі, Олександр пішов в АТО добровольцем у 2014 році, двічі був поранений (під Дебальцевим і на Світлодарській дузі). А півроку тому і його син Денис, пройшовши школу спецназу,  також добровільно пішов в ООС. 

Штиль на морі та відсутність вітру  ледь не зірвали перегони, та потім з’явився легенький вітерець і  яхти, керовані вправними членами команд, успішно пройшли дистанцію до річпорту   і назад у яхт-клуб. 

Яхтсмени дружно знімали паруси, які, якби їх зшити всі разом, мабуть, зайняли б всю територію яхт-клубу, мили яхти, аналізували помилки та нарікали на не дуже сприятливу погоду і дружно погоджувалися, що головне – участь у змаганнях на честь воїнів АТО. А потім знову вишикувалися, щоб послухати результати перегонів.

Директор яхт-клубу Іван Юхименко за участь у ювілейних перегонах вручив дипломи всім членам команд яхт класу 0,25 тонн: «Santa Maria», «Оля-Ля», «Анна»,  «Vega», «Еліон» та команді яхти класу «Дракон» «Скиталець». А перші місця посіли команда яхти «Оля-Ля» (капітан Іван Юхименко), клас 0,25 тонн, та команда яхти «Амазонка» (капітан Дмитро Тарасенко), клас  3/4 . Всі учасники перегонів отримали і дипломи, і медалі за перше, друге та третє місця.

Представник військової частини A0680 від імені усіх своїх побратимів, а також від імені воїнів, уродженців нашої області, які приїхали з родинами в яхт-клуб, подякував  організаторам перегонів, за організацію  змагання, як свідчення уваги та поваги до воїнів АТО, які воюють зараз, чи вже перебувають вдома, хто віддав своє життя за нас, за нашу Батьківщину. Яхтсмени та всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх, хто загинув...

Коли водами Кременчуцького водосховища гордо йдуть яхти Світловодського яхт-клубу – «Кристал», «Сюрприз», «Santa Maтаria», «Оля-Ля», «Амазонка», «Vega», «Скиталець», «Еліон», «Анна», «Секрет», які брали участь в перегонах, та інші – це дуже гарне і захоплююче видовище, особливо, коли піднімають різнокольорові спінакери (найбільший парус при попутному вітрі).

Перегони стали приємним сюрпризом і захоплюючою пригодою для дітей, яких покатали разом з батьками, учасниками АТО на яхтах «Амазонка», «Кристал», «Сюрприз», «Оля-Ля», «Скиталець». Батьки та діти були дуже задоволені та щиро дякували за увагу і приємне проведення часу. А яхтсмени залишилися задоволені популяризацією вітрильного спорту.

Вікторія Архипова
[img]

[/img]

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Осінь спортивна: корнхол, спартакіада та чемпіонат області з шахів і шашок
Віримо у перемогу і щасливе майбутнє наших дітей!
Світловодська КДЮСШ №1 зібрала 50 тисяч гривень на підтримку ЗСУ
В Олександрії завершився Всеукраїнський турнір з професійного боксу
«Вітаю Анастасію Мисник!» - Шульга
Мультiмедиа
Щиро вітаємо всіх вчителів України з професійним святом!
«Виходьте бігом! Виходьте бігом!» – волав і виштовхував за двері журналістку Світловодський міський голова (ДОПОВНЕНО)
На розвалинах ЗЧМ, якому могло би виповнитися 60 років
Запрошуємо майбутніх першокласників до Нової української школи!
Не забудемо. Не пробачимо. Переможемо!