» » У Світловодську окреслили план проведення інспекційної кампанії з виявлення неоформлених працівників

У Світловодську окреслили план проведення інспекційної кампанії з виявлення неоформлених працівників


Днями у Світловодській міськрайонній філії обласного центру зайнятості  її директор Олександр Сиромятнов та  головна державна інспекторка відділу з питань праці, зайнятості та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Кіровоградській області Інна Кривенко під час робочої зустрічі обговорили подальші спільні дії задля ефективного проведення інспекційної кампанії.

Сторони обговорили напрями подальшої роботи: проведення спільних інформаційних заходів як для роботодавців, так і для шукачів роботи,  визначили перелік суб’єктів господарювання, які мають ризики використання незадекларованої праці та підлягають інспектуванню, а також напрацювали алгоритм спільних дій щодо посилення співпраці у напрямку зменшення рівня незадекларованої праці в регіоні. 

Цього ж дня І. Кривенко, спілкуючись із роботодавцями, які завітали до міськрайонної філії, наголошувала на необхідності дотримання вимог законодавства про працю, спрямованих на детінізацію зайнятості, важливості легалізації трудових відносин, сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Зосереджувалась увага і на перевагах задекларованої праці для бізнесу, наслідків незадекларованої праці для працівника, для роботодавця та держави в цілому.

Роботодавців ознайомили з механізмами здійснення державного контролю у сфері господарської діяльності суб’єктів господарювання і повноваженнями інспекторів праці, а також із розмірами штрафів та переліком причин, за які на роботодавця накладається штраф.

За словами директора Світловодської міськрайонної філії обласного центру зайнятості, легалізація трудових відносин і заробітної плати та ліквідація прихованої зайнятості – один з ключових напрямків роботи усіх державних органiв, які як ніхто знають про існуючі проблеми легалізації зайнятості населення. «Об’єднуючи наші зусилля, ми можемо захистити права людини. Попередити таке ганебне явище, як незадекларована праця, – наше спільне завдання. Саме тому ми будемо продовжувати розпочату справу і надалі», – ствердно зауважив О.Сиромятнов.

Нагадаємо, що на всій території України, у т.ч. й на Кіровоградщині, з 1 липня розпочалася інспекційна кампанія з питань виявлення неоформлених працівників і триватиме до 1 жовтня поточного року. 

Наталія Котова, провідний фахівець 
з питань зайнятості відділу взаємодії 
з роботодавцями Світловодської міськрайонної 
філії обласного центру зайнятості
[img]

[/img]
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
З Днем фізичної культури і спорту України!
Два «срібла» виборов Михайло Берчук на Всеукраїнській спартакіаді
Чотириденний футбольний турнір до Дня Незалежності України
Товариська зустріч з футболу відбулася у День села Андрусівки
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Мультiмедиа
Власівка – без проблем, Світловодськ – у повному обсязі. Це міський голова про підготовку до опалювального періоду
Свято першого дзвоника відбулося у школі №1 (ДОПОВНЕНО)
«Я люблю Світловодськ, пишаюся Україною!» – зізнавалися жителі міста (ДОПОВНЕНО)
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Налаштовували вітрила та підкорювали вітер вихованці Школи вітрильного спорту!