» » Марія Чорна та Андрій Райкович відкрили перший на Кіровоградщині «Активний парк»

Марія Чорна та Андрій Райкович відкрили перший на Кіровоградщині «Активний парк»


Сьомого  вересня, голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Марія Чорна та очільник Кропивницького Андрій Райкович відкрили першу локацію в рамках соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України» –  парк Перемоги у Кропивницькому.

«Активні парки – це абсолютно безкоштовна можливість подбати про своє здоров’я та фізичну активність. Все що вам потрібно робити – це прийти в один з Активних парків, відсканувати QR код, за допомогою вашого телефону, та вибрати програму тренувань. Все дуже просто, зручно і доступно!», – сказала Марія Чорна.

У кожного "Активного парку" є свій координатор –  людина, яка працює тричі на тиждень на локації та може розповісти як почати тренування та як виконувати вправи.

У парку Перемоги координатором працює Владислав Валіхновський, тренер з волейболу, кандидат у майстри спорту, і до того ж, тато відомих у Кропивницькому та унікальних у світі чотирьох дівчаток-близнючок.

Нагадаємо, соціальний проєкт «Активні парки – локації здорової України», ініційовано Президентом України Володимиром Зеленським в 2021 році та входить до загальнонаціональної програми "Здорова Україна".

Головна мета – зробити спорт доступним для всіх, як для жителів великих міст, так і для маленьких населених пунктів у кожній області.
Загалом у цьому році передбачається відкриття 600 таких локацій по всій Україні, 21 –  на Кіровоградщині.

Наповнення активних парків передбачає обов’язкові елементи – лавочку, шведську стінку та бруси/турнік, а також варіативні (сходинки, координаційна лінія та вільний простір). Поруч розташовані навігаційні таблички з QR-кодами – відсканувавши їх за допомогою смартфону, можна перейти на спеціальний сайт і обрати для себе рівень складності вправ та ознайомитись з технікою їхнього виконання.

Завдяки онлайн завданням відбувається заняття з віртуальними тренерами, серед яких – президент України Володимир Зеленський, українські спортсмени та музиканти.

Марина Балабіна
[img]

[/img]
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
З Днем фізичної культури і спорту України!
Два «срібла» виборов Михайло Берчук на Всеукраїнській спартакіаді
Чотириденний футбольний турнір до Дня Незалежності України
Товариська зустріч з футболу відбулася у День села Андрусівки
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Мультiмедиа
Власівка – без проблем, Світловодськ – у повному обсязі. Це міський голова про підготовку до опалювального періоду
Свято першого дзвоника відбулося у школі №1 (ДОПОВНЕНО)
«Я люблю Світловодськ, пишаюся Україною!» – зізнавалися жителі міста (ДОПОВНЕНО)
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Налаштовували вітрила та підкорювали вітер вихованці Школи вітрильного спорту!