» » Дію карантину продовжили до 31 грудня

Дію карантину продовжили до 31 грудня


Таке рішення ухвалили 28 вересня на позачерговому засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

 Розглядаючи питання «Про продовження дії карантину до 31 грудня 2021 року та забезпечення виконання протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19», комісія заслухала інформацію Андрія Маліцького про постанови Кабінету Міністрів зі змінами з цього приводу. 

Інформацію взяли до відома і, крім продовження карантину до кінця поточного року, внесли зміни у свої ж рішення, ухвалені раніше. Розібратися, що ж саме сьогодні актуально, вкрай важко. Чиновники не обтяжують себе додатковою роботою, а просто переписують постанови, які надходять згори. 

З протоколу комісію можна зрозуміти, що усі школи міської громади будуть працювати у звичному режимі, якщо не менш як 80 відсотків працівників мають документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації; або виданий в установленому Міністерством охорони здоров’я порядку документ, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини від COVID-19. Дитячих садочків це не стосується. 
УКРАЇНА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
СВІТЛОВОДСЬКА МІСЬКА РАДА КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
вул. Героїв України, 14,  м. Світловодськ, Кіровоградська область, 27501, тел./факс 7-22-55

ПРОТОКОЛ № 24 позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

28 вересня 2021 рокум. Світловодськ                                           

Головує:  Маліцький А. І. голова комісії 

Присутні члени комісії: Ільченко М. О., Ахтирська К.Ю.,Соловей Р. М.  Степура Т.О., Стрельцов Ю. В., Самоляк В. А.,  Кривошея Т. А., Могильна О. О., Шумейко Л. І. 

СЛУХАЛИ І: Про продовження дії карантину до 31 грудня 2021 року та забезпечення виконання протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.   

Доповіли : Маліцький А. І. голова комісії

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" (зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2021 року № 981 "Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України"),  дію карантину на території області продовжено до 31 грудня 2021 року.

Окрім цього, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України 22 вересня 2021 року № 981 "Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України" внесені зміни до протоколу позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 21 вересня 2021 року № 25,
Після обговорення питання,

В И Р І Ш И Л И :

1.  Інформацію взяти до відома.  
2. Продовжити дію карантину на території Світловодської міської територіальної громади до 31 грудня 2021 року.
3. Внести зміни до пункту 2 протоколу позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 22 вересня 2021 року № 23, а саме:

підпункт 11 викласти в такій редакції:

"11) відвідування закладів освіти здобувачами освіти, крім здобувачів дошкільної освіти, учнів спеціальних закладів освіти та 1-4 класів закладів загальної середньої освіти, а також крім закладів освіти, в яких не менш як 80 відсотків працівників мають документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації; або виданий в установленому Міністерством охорони здоров’я порядку документ, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини від COVID-19, включеної Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях (далі - документ, що підтверджує отримання однієї дози вакцини); чи міжнародний, внутрішній сертифікат або іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати) або однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія)";

абзац другий підпункту 14 викласти в такій редакції:

"Обмеження, передбачені підпунктами 4, 7, 8, 12, 13 цього пункту, не застосовуються за умови наявності в усіх учасників (відвідувачів), крім осіб, які не досягли 18 років, та організаторів заходу (співробітників закладу), негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до здійснення заходу (відвідування закладу); або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації; або документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини; чи міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати) або однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія)".

Керівникам підприємств, установ та організацій

4. Забезпечити контроль за дотриманням обмежувальних протиепідемічних заходів, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" (зі змінами).
Термін виконання - на період дії карантину Управлінню економіки, ресурсів та розвитку міста (Ахтирська К.Ю.) Світловодському управління ДППС (Кривошея Т.А.) ВП№1 (м. Світловодськ ) Олександрійського РВП  ГУНП в області (Гулий А.А.) 

5. Забезпечити контроль за дотриманням обмежувальних протиепідемічних заходів на об’єктах соціальної сфери, в закладах освіти, закладах громадського харчування, на об’єктах торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, ринках, в розважальних закладах, у громадському транспорті в умовах карантину.

Термін виконання -   на період дії карантину 

Світловодському управління ДППС (Кривошея Т.А.) КНП «Світловодська ЦРЛ» (Котенко Ю.М.) КНП «ЦПМСД» (Шумейко Л.І.) Світловодському відділенню Олександрійського відділу ДУ «КОЦ  КПХ   МОЗ України» (Могильна О.О.)

6. Проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення через засоби масової, соціальної мережі та інші канали інформації щодо важливості проведення вакцинації та дотримання населенням протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19. 

Термін виконання  - на період карантину

Відділу з внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю (Атамась В. М.) 

7. Забезпечити інформаційно-роз'яснювальну роботу серед населення щодо продовження дії карантину на території Світловодської міської територіальної громади до 31 грудня 2021 року із запровадженням "жовтого" рівня епідемічної небезпеки та щодо важливості проведення вакцинації та дотримання населенням протиепідемічних заходів передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" (зі змінами).
Термін виконання - невідкладно 

8. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Кореняка В. К.   
Рішення прийнято одноголосно.

Голова міської комісії з питань ТЕБ та НС Андрій МАЛІЦЬКИЙ  
Відповідальний секретар  міської комісії з питань ТЕБ та НС Тетяна  СТЕПУРА«СВ» 
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Срібна нагорода на «Дніпровських хвилях» — у світловодських волейболісток
«Дніпровські хвилі» знову у Світловодську!
У Світловодську відкрили активний парк
З Днем фізичної культури і спорту України!
Два «срібла» виборов Михайло Берчук на Всеукраїнській спартакіаді
Мультiмедиа
Власівка – без проблем, Світловодськ – у повному обсязі. Це міський голова про підготовку до опалювального періоду
Свято першого дзвоника відбулося у школі №1 (ДОПОВНЕНО)
«Я люблю Світловодськ, пишаюся Україною!» – зізнавалися жителі міста (ДОПОВНЕНО)
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Налаштовували вітрила та підкорювали вітер вихованці Школи вітрильного спорту!