» » Бакуменко – Кирилов. Суд встановлює, чи бив молодик пенсіонера

Бакуменко – Кирилов. Суд встановлює, чи бив молодик пенсіонера

У понеділок, 11 жовтня суддя Світлана Андріянова провела у Світловодському міськрайонному суді друге судове засідання по кримінальній справі № 401/2378/2. Суть позову – умисне легке тілесне ушкодження. 

Потерпілий – Ігор Кирилов, його інтереси представляють Олександр Андреєв та Олександр Філоненко. Обвинувачений Максим Бакуменко, його захисники: Владислав Кононенко та Михайло Самойленко

Нагадаємо нашим читачам, що депутат Світловодської міської ради Максим Бакуменко та пенсіонер Ігор Кирилов «поговорили» в коридорі міської ради, просто під дверима редакції газети «Світловодськ вечірній» 4 лютого. Наслідком цих «перемовин» стало травмування 69-річного Кирилова, якого доправили до Світловодської ЦРЛ з підозрою на струс мозку. 30-річний  Бакуменко вийшов з баталії неушкодженим. Ігор Кирилов, подав заяву до поліції.

Справу внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 125 Кримінального Кодексу України. Слідство тривало понад півроку, поліцейським довго не вдавалося оголосити Бакуменку підозру, бо він  всіляко ухилявся від зустрічі з ними, але, врешті, постав перед судом. 

Максим Бакуменко вину свою не визнає і має намір довести свою невинуватість. Через те, що обвинувачений, начебто, не встиг ознайомитися з матеріалами справи, зокрема, передивитися відео з камери відеоспостереження, що встановлена біля приймальної міського голови, третє судове засідання призначили на 1 листопада 2021 року. Що це, як не затягування судового процесу? 

Із «цікавинок» на другому судовому засіданні. Псевдо журналіст Максим Бакуменко не зміг визначитися зі своєю справжньою професією. На запитання судді про освіту – відповів коротко: «Вища».  Начебто він закінчив Полтавський аграрний університет. А яку ж спеціальність отримав? На це запитання відповів, що він і агроном, і ветеринар. Ми перевірили – є в університеті спеціальності «агрономія» і «ветеринарна медицина». Але як йому вдалося отримати дві кваліфікації одночасно, поки що незрозуміло. 

Автор: Тетяна Дроздова

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
1 коментар
  1. Поробот Світловодський
    Цікаво, це також товариш з пісочниці Сікорбєрдєєва, чи сольний артист?
Популярне
Світловодська КДЮСШ №1 зібрала 50 тисяч гривень на підтримку ЗСУ
В Олександрії завершився Всеукраїнський турнір з професійного боксу
«Вітаю Анастасію Мисник!» - Шульга
Першість Кіровоградської області з боксу - у Світловодську
Срібна нагорода на «Дніпровських хвилях» — у світловодських волейболісток
Мультiмедиа
Запрошуємо майбутніх першокласників до Нової української школи!
Не забудемо. Не пробачимо. Переможемо!
Власівка – без проблем, Світловодськ – у повному обсязі. Це міський голова про підготовку до опалювального періоду
Свято першого дзвоника відбулося у школі №1 (ДОПОВНЕНО)
«Я люблю Світловодськ, пишаюся Україною!» – зізнавалися жителі міста (ДОПОВНЕНО)