» » Укрпошта розпочала передплату видань на II півріччя 2022 року

Укрпошта розпочала передплату видань на II півріччя 2022 року


Серед широкого переліку різних популярних видань місцева преса, зокрема газета "Світловодськ вечірній", тематичні видання, періодика для розвитку дітей та багато інших цікавих видань.

Газети та журнали  можна передплатити для себе, батьків або своїх бабусь та дідусів у селах. Передплата періодичних видань під час війни набуває особливого змісту, оскільки для багатьох людей, особливо пенсіонерів, друковані видання залишаються основним джерелом новин місцевого та районного масштабу. На сьогодні, більше 70% періодичних видань продовжують друкуватися та задовольняти потреби своїх читачів.

Передплатити газети та журнали можна:
  • до 16 червня видання загальнодержавної сфери розповсюдження;
  • місцеві видання (обласні, міські, районні) в строки, що визначені згідно з укладеними з видавництвами (редакціями) договорами.
Оформити передплату на II півріччя 2022 року можна через сервіс «Онлайн-передплата» на сайті Укрпошти, або у звичайний спосіб у поштових відділеннях та у листоноші. 

В умовах воєнного стану, онлайн сервіс є найбільш безпечним, швидким та зручним способом передплати видань. Ви можете швидко обрати із переліку загальноукраїнське чи місцеве видання та відразу оплатити вартість передплати платіжною карткою. Серед передплатників, які оформлять передплату видань через сервіс «Онлайн-передплата» на суму від 100 грн та терміном не менше ніж на 6місяців, буде проведений розіграш легендарних поштових марок «Русскій воєнний корабль, іді…!» та побутової техніки – мультиварок, м’ясорубок.

Передплатники, які оформлять передплату в поштовому відділенні або через листоношу на суму від 100 гривень та більше, терміном не менше ніж на 6 місяців, автоматично стають учасниками акції «Я люблю передплату» та прийматимуть участь у розіграші 24-х ручних блендерів. Акція триватиме до 25 червня 2022 року включно.

Передплачуючи періодичні видання у нелегкий для нашої країни час, ви не лише підтримуєте українську видавничу галузь, а тим самим робите свій внесок  у розвиток економіки нашої країни.

Тож долучайтеся до передплати! А Укрпошта докладе всіх зусиль, щоб доставити пресу кожному передплатнику!
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Світловодська КДЮСШ №1 зібрала 50 тисяч гривень на підтримку ЗСУ
В Олександрії завершився Всеукраїнський турнір з професійного боксу
«Вітаю Анастасію Мисник!» - Шульга
Першість Кіровоградської області з боксу - у Світловодську
Срібна нагорода на «Дніпровських хвилях» — у світловодських волейболісток
Мультiмедиа
Запрошуємо майбутніх першокласників до Нової української школи!
Не забудемо. Не пробачимо. Переможемо!
Власівка – без проблем, Світловодськ – у повному обсязі. Це міський голова про підготовку до опалювального періоду
Свято першого дзвоника відбулося у школі №1 (ДОПОВНЕНО)
«Я люблю Світловодськ, пишаюся Україною!» – зізнавалися жителі міста (ДОПОВНЕНО)