» » Як відзначалася дуже крута дата – рік відриву перед 30-річчям

Як відзначалася дуже крута дата – рік відриву перед 30-річчям

31 травня газеті «Світловодськ вечірній» виповнилося 29 років. Не змінюючи традицію, окрім дати, у понеділок, 1 червня редакція запросила друзів газети на святковий захід до сесійної зали міської ради, щоб сказати постійним читачам, передплатникам, рекламодавцям слова подяки, почути теплі слова про свою роботу. 

Зважаючи на карантин, чимало наших друзів привітали нас через електронні засобами комунікації, листівками або ж відвідали редакцію індивідуально. 

Першим привітав колектив «Вечірки» і надав матеріальну допомогу виданню Юрій Скічко, генеральний директор ТОВ «Гермес-Трейдінг»: 

«Дозвольте привітати колектив редакції з прийдешнім святом, побажати подальших творчих успіхів в роботі і усього найкращого в особистому життя кожного! Дякую за ваші публікації!». 

Депутат районної ради, власник торгової марки «Світ-Сир» Олег Медяник надіслав нам своє вітання разом зі зразками смачної продукції:

«Вітаю з річницею створення газети "Світловодськ вечірній"! Бажаю виданню подальшого зростання, популярності серед читачів, а редакційному колективу  міцного здоров'я, великого щастя, добробуту, цікавих матеріалів, нових проектів та творчої наснаги!» 

Сергій Твердовський, у недалекому минулому голова Світловодської РДА, також був серед перших відомих людей, хто привітав редакцію з річницею з дня заснування газети, підкреслив, що наше видання – найкраще на Світловодщині, побажав не збавляти обертів.   

Відкрила ж марафон «живих» привітань Григорівський сільський голова Надія Невкрита

«Творчої наснаги колективу популярного видання у висвітленні життєдіяльності   Світловодщини! Хай буде у вас якомога більше яскравих, чудових миттєвостей!»  побажала нам ця активна і працелюбна жінка. 

Продовжила вітання «Вечірки» Марина Шаповал, начальник Світловодського міськрайонного відділу ДРАЦС, яка, зокрема, сказала: 

«Нехай ваші публікації завжди будуть актуальними, допомагають у вирішенні важливих проблем, доходять до сердець людей, а журналістська праця постійно служить добру, утвердженню демократії і справедливості…»

Приємною несподіванкою став візит до редакції Яни Самохіної, постійної відвідувачки нашого сайту. Яна дякувала нам за оперативність і актуальність матеріалів і на згадку презентувала вазон живих троянд…

… Тож у перший день прохолодного і дощового літа до сесійної зали прийшли вірні шанувальники першої незалежної газети «Світловодщини». Першою вітала нас помічниця народного депутата України Олеся Довгого Анна Трубаченко.  Передала вітання та теплі побажання від нардепа і від себе особисто додала: 

"Світловодськ вечірній", вітаю вас з 29-им днем народження! Це дуже крута дата  рік відриву перед 30-річчям. Бажаю вам за цей рік крутих журналістських розслідувань, резонансних тем, активних передплатників. Нарощуйте оберти, підвищуйте і без того високу планку, будьте голодними акулами пера, залишайтеся цікавими і злободенними, залишайтеся крутими!».

Керівник просвітницького центру при Свято-Покровському храмі, протоієрей Віталій Коваленко, звертаючись до редактора газети, зазначив: 

«Знаю вас чимало років і для мене завжди велика радість – спілкування з вами. Статті, котрі ви пишете, дають не тільки вичерпну інформацію про подію, а й спонукають до роздумів. Ви, як художник, помічаєте те, що для багатьох залишається «за кадром»… Дай Бог вам і колективу сили і наснаги ще чимало років радувати читачів своїми плідними трудами...»

Костянтин Каспров, депутат Кіровоградської обласної ради, голова ГО «Наше місто» щиро зичив колективу процвітання, натхнення, цікавих статей і постійних передплатників. 

«Бажаю вам впродовж багатьох років радувати читачів хорошими свіжими новинами. Продовжуйте писати історію міста!» сказав депутат.

А на згадку про 29-й день народження газети подарував редакції маленьку частинку Світловодська  –  картину Марії Ачкасової «Захід сонця. Два погляди» із заснованої ним Арт-галереї «Наше місто».  

Депутат Світловодської міської ради Анатолій Шаповал зазначив, що журналістика – мірило демократії і від того, як вона розвивається, можна говорити про стан суспільства. 

«Ви працюєте на усі 100%! На мій погляд, ви вмієте донести читачу усе, що відбувається у міській раді, у Світловодську в цілому, підкреслюючи важливі моменти, акцентуючи увагу на цікавих висловах, з притаманним вам почуттям гумору…» –  сказав депутат. 

Продовжуючи тему, Олександр Покора, підприємець побажав газеті побільше читачів та плідної співпраці з людьми бізнесу.

Постійна передплатниця газети, голова громадської організації «ГроЗА» Людмила Павловська тепло і сердечно привітала колектив «Вечірки» і додала: 

«Я не могла не приїхати на цей захід, бо дуже люблю читати газету «Світловодськ вечірній». Завдяки її  електронній версії, вона відома не тільки у Світловодську, а й далеко за його межами. Ваш внесок у розвиток громадянського суспільства – значний, ви заслуговуєте на повагу.  Бажаю вам успіхів, креативних ідей впродовж багатьох років поспіль! Від імені усієї громади щиро дякую вам за роботу!»

Анатолій Шумейко та Сергій Якименко, які опікуються у місті охороною праці, автори і співавтори багатьох публікацій на цю тему, у своїх привітаннях висловлювали захоплення бойовим настроєм  та сміливістю журналістів «Вечірки», дякували за безкорисливу співпрацю. 

Віта Пузакова, офіс-менеджер ЗЗБВ, яка безпосередньо займаєтеся зв'язками із ЗМІ, від імені генерального директора групи компаній ТОВ "Дніпроенергобудпром" Михайла Литвиненка привітала колектив редакції: 

«Прийміть найщиріші вітання з днем народження газети від вашого давнього шанувальника  Світловодського заводу залізобетонних виробів. Газета «Світловодськ вечірній»  це справжній літопис м. Світловодська та Світловодського району. Наш друг, помічник, джерело безмежної інформації! Нехай і надалі ваша газета буде найкращим помічником, порадником, консультантом і вісником нових гарних справ! Зичимо вам свободи пера, міцних крил, повної реалізації задуманого, затребуваних матеріалів, щирої уваги від небайдужого оточення. Нехай події, які вам доводиться висвітлювати, будуть завжди добрими, новини  позитивними, а дописи  яскравими! Нехай ваша повсякденна робота супроводжується творчими злетами та цікавими знахідками! Міцного здоров’я, успіхів, натхнення, нових творчих задумів!»

Редактор міського радіо Світлана Кіндра привітала нас з черговою річницею газети, побажала аби атмосфера добра, тепла і взаєморозуміння панувала у колективі.  

Ще одна наша колега Вікторія Архипова відзначила:

«День народження «Вечірки» – завжди приємне родинне свято з читачами – однодумцями. Колектив дещо змінюється з роками, але позиція видання залишається незмінною. Вашій принциповості і наполегливості  можна позаздрити!»  

Альона Зозуля, кореспондент газети «Вісник Кіровоградщини» високо оцінила нашу роботу, назвавши «Світловодськ вечірній» виданням, яке відповідає викликам сьогодення, у якого можна вчитися і з яким можна конкурувати. 

Відомий на всю Україну рекордсмен Сергій Михайленко від імені громадської організації «Добрада» привітав редакцію «Вечірки» і подякував за багаторічну співпрацю. 

А наш давній друг і дописувач Олександр Бендюк прочитав символічний вірш Ігоря Сєвєряніна «Как хорошо», написаний у далекому 1928 році…  Не цитуємо, бо це аж занадто нескромно буде звучати... Якщо коротко перекласти зміст, читач вважає, добрим знаком те, що ми – журналісти і він – зустрілися…

Насамкінець заходу усі автори дописів на тему «Що для вас «Вечірка?» отримали призи від наших друзів – Олександра та Олени Дзюників (магазин «МастерТекс»), Олександра Коханюка та Анатолія Калашника («Світловодська паляниця»). Допомогу в організації заходу надала також підприємиця Марина Іщенко, безкорислива відвідувачка нашого сайту sv-drozdova.com.

Дякуємо усім нашим читачам, друзям-благодійникам і запрошуємо наступного року на 30-річчя «Вечірки»! 


P.S. А другого червня редакцію газети «Світловодськ вечірній» вітали керівники Світловодського району: голова РДА Віктор Селич, голова райради Роман Домбровський, заступник голови райради Олексій Шаповал. Посадовці сказали чимало теплих слів на адресу видання, побажали творчих успіхів, натхнення і плідної співпраці з районною владою. 


Богдан Дроздов (фото)
[img][/img]

Автор: Тетяна Дроздова

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
“Добрадівці” побували на відкритому турнірі козацького багатоборства
Золоті призери чемпіонату міста Світловодська з футболу присвятили свою перемогу полеглому воїну Олександру Іванушку
Світловодські «Комети» будуть грати у фіналі чемпіонату України!
Дмитро Гонтар біг світловодською набережною, уявляючи, що біжить під київськими каштанами
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Мультiмедиа
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Світловодська громада попрощалася з Олександром Іванушком
Двісті дев'яту річницю від дня народження Тараса Шевченка відзначили у Світловодську (Доповнено)
Світловодськ попрощався з захисником України Сергієм Батяшовим
Щиро вітаємо всіх вчителів України з професійним святом!