» » І під час війни є моменти, які дуже тішать

І під час війни є моменти, які дуже тішать

Ще взимку Народний аматорський театр ляльок «Дивосвіт» Світловодського міського Палацу культури побудував багато планів на наступний рік. І доросла, і молодша групи готували цікаві вистави, збиралися на конкурси до Рівного, Кропивницького та Одеси. Мріяли записати творчі роботи та стати учасниками онлайн конкурсів, але неочікувана війна внесла свої корективи. 

Деякі актори аматорського театру виїхали за кордон, а деякі просто не мали внутрішньої сили для творчої роботи. Всім знадобилося багато зусиль, щоб відновити роботу та почати рухатися далі. Але поки збиралися, я, як режисерка театру, вирішила відправити на традиційний обласний огляд - конкурс «Театральна весна Кіровоградщини» виставу «Біля старого замку», яка була вигадана акторами театру та поставлена у Палаці культури років з п’ять тому. 

Актори саме цієї групи, навіть, не знали, що їх найперша робота стала учасником конкурсу, бо вони виросли, обрали свій шлях і йдуть у цьому напрямку. До речі, двоє хлопців, які грали у цій виставі, зараз служать у ЗСУ, інші навчаються, працюють, виконують різну волонтерську роботу, роблять усе необхідне задля перемоги над ворогом. Для них стало приємною несподіванкою, що їх робота стала переможцем у двох номінаціях «Кращий акторський ансамбль» та «Найкращі костюми». А актори Марина Салабутіна (молодша) та Олександр Михайлов отримали відзнаку від журі як «найкращі виконавці ролі» серед дітей (бо саме тоді вони і були дітьми).

У той самий день, коли оголосили результати конкурсу «Театральна весна Кіровоградщини» стало відомо, що молодша група театру «Дивосвіт» посіла перше місце та отримала диплом від журі Міжнародного конкурсу творчості «Art-festival» (м.Чернігів) за лялькову виставу «Тільки як Я». Насправді, результати цього конкурсу повинні були оголосити ще в кінці лютого, але, зважаючи на бойові дії, які йшли в Чернігівській області, їх ніхто не очікував. Та організатори конкурсу згодом провели його і нагородили переможців, що додало вдвічі більше радощів.

Також у цих конкурсах узяв участь Народний аматорський театр «Амбіція» (режисер Наталія Сандрак) і теж отримав нагороди: в обласному огляді - конкурсі серед аматорських колективів «Театральна весна Кіровоградщини» за третє місце та відзнаку «Актуальність теми», а юний актор Михайло Комлик став лауреатом першого ступеню у Міжнародному конкурсі творчості «Art-festival». Тож і під час війни є моменти в житті, які дуже тішать.
Марина Салабутіна, режисерка театру ляльок «Дивосвіт» 
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Віримо у перемогу і щасливе майбутнє наших дітей!
Світловодська КДЮСШ №1 зібрала 50 тисяч гривень на підтримку ЗСУ
В Олександрії завершився Всеукраїнський турнір з професійного боксу
«Вітаю Анастасію Мисник!» - Шульга
Першість Кіровоградської області з боксу - у Світловодську
Мультiмедиа
Запрошуємо майбутніх першокласників до Нової української школи!
Не забудемо. Не пробачимо. Переможемо!
Власівка – без проблем, Світловодськ – у повному обсязі. Це міський голова про підготовку до опалювального періоду
Свято першого дзвоника відбулося у школі №1 (ДОПОВНЕНО)
«Я люблю Світловодськ, пишаюся Україною!» – зізнавалися жителі міста (ДОПОВНЕНО)