» » Футболісти школи №7 – переможці міських змагань з футзалу

Футболісти школи №7 – переможці міських змагань з футзалу

12-15 лютого у спортивному комплексі ім. А.Тузовського відбулася першість міста з футзалу серед учнів 5-х класів. У змаганнях взяли участь команди шкіл Світловодська та Власівки. 

На урочистому відкритті змагань, які стартували 12 лютого, юні футболісти мали змогу познайомитися зі своїми суперниками та налаштуватися на хвилю справжньої боротьби за перемогу. Привітав учасників та їх наставників вчителів фізичної культури, головний спеціаліст управління освіти Світловодського міськвиконкому Сергій Добролевський.

«Футбол – один з найяскравіших, наймасовіших, найпопулярніших видів спорту, який розвиває не лише фізичні якості людини, а й загартовує її волю та характер. Впевнений, що такі відомі футболісти як Андрій Шевченко, Ліонель Мессі та Кріштіану Роналду також починали свою кар’єру з таких змагань», –  відзначив Сергій Анатолійович, побажавши учасникам стати футболістами світового масштабу. Він запевнив, що заняття спортом завжди стають у пригоді.

Голова федерації футболу міста Світловодська Сергій Лисицький привітав усіх учасників змагань та принагідно презентував нову нагороду, яка вже знайшла свого господаря. Сергій Іванович розповів, що федерацією був запроваджений перехідний кубок за кращі результати усіх дитячих змагань, які відбувалися протягом року. Таким чином, у 2018 році учнів навчально-виховного комплексу № 4 визнали найспритнішими шкільними командами минулого року. Перехідний кубок вручили директору освітньої установи Надії Прасол. Саме у її школі буде знаходитися приз допоки не буде обраний «найспортивніший» заклад за підсумками 2019 року.

Протягом кількох днів футболісти-п’ятикласники демонстрували свою фізичну підготовку та здатність розуміти тактику гри під час боротьби з суперником. За результатами змагань, визначилися кращі команди, які відзначилися гідною підготовкою, а відтак – стали фаворитами першості міста з футзалу. III місце посіла команда ЗШ № 9, II місце справедливо виборола ЗШ № 5. Пальму першості завоювали юні спортсмени СЗШ №7, а кращим гравцем визначили Олександра Поліщука. Їх вчитель фізичної культури Олександр Петронюк розповідає, що такий результат був довгоочікуваним, адже тренувалися перед змаганнями ґрунтовно, відпрацьовуючи на уроках фізкультури основні елементи футболу. А в співпраці з іншим вчителем фізичної культури Олександром Чорним, який сам є футболістом, навчати дітей особливостям цього виду спорту стало ще ефективніше.

«Завдяки спільній роботі батьків, вчителів фізичної культури і тренерів, які працюють з дітьми у спортивній школі ми й досягаємо подібних результатів. Цього разу у фіналі 5:0 на нашу користь. Я впевнений, що у майбутньому вони будуть представляти наше місто на змаганнях високого рівня», – пишається своїми учнями Олександр Петронюк. 

Сергій Лисицький розповідає, що змагання відбулися на достойному рівні, адже чимало школярів відзначалися чудовою підготовкою та і група підтримки у них була солідна – зала була заповнена вщент. 

 «П’ятикласники школи № 7, які сьогодні здобули перемогу, будуть представляти наше місто у фінальних змаганнях на першість області, які відбудуться у нашому місті 9-10 березня. Маємо надію, що вони втримають першість і стануть кращими на рівні області, а далі, сподіваємося, будуть представляти Кіровоградщину на Всеукраїнських змаганнях», –  відзначив Сергій Іванович.
[img][/img]

Автор: Яна Боровська

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
“Добрадівці” побували на відкритому турнірі козацького багатоборства
Золоті призери чемпіонату міста Світловодська з футболу присвятили свою перемогу полеглому воїну Олександру Іванушку
Світловодські «Комети» будуть грати у фіналі чемпіонату України!
Дмитро Гонтар біг світловодською набережною, уявляючи, що біжить під київськими каштанами
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Мультiмедиа
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Світловодська громада попрощалася з Олександром Іванушком
Двісті дев'яту річницю від дня народження Тараса Шевченка відзначили у Світловодську (Доповнено)
Світловодськ попрощався з захисником України Сергієм Батяшовим
Щиро вітаємо всіх вчителів України з професійним святом!