» » Нікіта Добровільський та Анастасія Залоїло здобули срібло на Всеукраїнському фестивалі

Нікіта Добровільський та Анастасія Залоїло здобули срібло на Всеукраїнському фестивалі


23-24 лютого у м.Полтаві відбувся Всеукраїнський фестиваль зі спортивних бальних танців «DUET 2019». Зі Світловодська на престижних змаганнях дебютували Нікіта Добровільський та Анастасія Залоїло, які набувають танцювальних навичок у клубі бального та сучасного танцю «Аллегро» під керівництвом Наталії Новікової. 

Балетмейстер пишається своїми учнями, адже їхня цілеспрямованість та бажання рухатися лише вперед вражає. Попри те, що діти відвідують танцювальний клуб лише рік, вони виявили бажання змагатися на паркеті поряд із сильними та досвідченими суперниками. Організаторами змагань «DUET 2019» стала громадська спілка «Українська Рада Спортивного Танцю». 

Наталія Новікова розповідає, що учасників на турнірі було надзвичайно багато і географія теж чимала, адже до Полтави з’їхались танцівники з Києва, Черкас, Дніпра та інших регіонів країни: 

«Ми постійно намагаємося брати участь у масштабних та престижних турнірах, аби бачити рівень майстерності пар із Києва, Харкова, Кропивницького. Це дає змогу брати із них приклад та ставити собі планку, до якої треба тягнутися. У великих містах зовсім інші можливості розвитку хореографії, а тому для світловодської молоді участь у подібних змаганнях – гарна нагода випробувати себе та набути певного досвіду, взявши приклад із танцю більш досвідчених пар». 

Керівник відзначає масштабну організацію турніру, де усе було продумано до найменших деталей: від якості звуку музики до трансляції змагань на телеканалах та в інтернеті. Нікіта та Анастасія у своїй віковій групі «Ювенали 1» виступили у категоріях «Старт» та «Школа», здобувши в обох срібні нагороди. Це гідний результат у змаганнях такого рівня, але, як нас запевнила Наталія Новікова, робота над помилками нікуди не дінеться, адже завжди треба прагнути до нових вершин, а це можливо лише завдяки наполегливій та постійній роботі над вдосконаленням своїх навичок. Тренер дякує батькам своїх учнів за постійну підтримку дітей у бажанні вчитися та перемагати. 

Яна Боровська,
фото надане клубом
 «Аллегро»
[img]

[/img]

Автор: Яна Боровська

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
“Добрадівці” побували на відкритому турнірі козацького багатоборства
Золоті призери чемпіонату міста Світловодська з футболу присвятили свою перемогу полеглому воїну Олександру Іванушку
Світловодські «Комети» будуть грати у фіналі чемпіонату України!
Дмитро Гонтар біг світловодською набережною, уявляючи, що біжить під київськими каштанами
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Мультiмедиа
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Світловодська громада попрощалася з Олександром Іванушком
Двісті дев'яту річницю від дня народження Тараса Шевченка відзначили у Світловодську (Доповнено)
Світловодськ попрощався з захисником України Сергієм Батяшовим
Щиро вітаємо всіх вчителів України з професійним святом!