» » Хореографічні колективи ЦДЮТ – призери Всеукраїнського фестивалю «Dance time»

Хореографічні колективи ЦДЮТ – призери Всеукраїнського фестивалю «Dance time»


У Кременчуці 23 березня відбувся II Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Dance time». Там підкорювали паркет і хореографічні колективи Світловодського Центру дитячої та юнацької творчості.

«Dance time» об'єднав учасників з Полтавської та Кіровоградської областей. Організаторами заходу є Лариса Москаленко (Світловодськ) та Тетяна Гладка (Кременчук). Дитячі хореографічні колективи з різних куточків цих регіонів демонстували свої вміння на великій сцені у номінаціях сучасної, дитячої, бальної хореографії, естрадного та класичного танцю, стилізації народного танцю та ряду інших.

Без перебільшення, наші танцюристи справили гідне враження на членів журі, адже додому повернулися з нагородами, які вибороли у своїх вікових категоріях. Призерами конкурсу стали вихованці гуртків ЦДЮТ спортивного бального танцю «Steep Dance» (керівник Олександр Заріцький), народного танцю «Віночок» та спортивного танцю «Дискавері» (керівник Оксана Панова), сучасного спортивно-бального танцю «Кураж» та сучасного бального танцю «Ритм» (керівник Ярослав Мусієнко). 

Юні танцюристи зі «Steep Dance» у молодшій віковій категорії з постановкою «Віденський вальс» в номінації спортивно-бальний танець зайняли I місце, середня вікова категорія у цій же номінації виборола два перших місця з постановками «Повільний вальс» та «Латиноамериканські ритми». 

Колектив «Ритм» з танцем «Самба» у старшій віковій категорії посів I місце. «Кураж» зайняв II сходинку в середній віковій категорії з танцем «Веселий кураж».

Оксана Панова розповіла нашому виданню, що її колективи беруть участь у різноманітних конкурсах уже 7 років, у «Dance time» – вдруге. Цього разу у номінації «Народна стилізація» її колектив «Віночок» у середній та старшій вікових категоріях посів перші місця. «Дискавері» у середній віковій категорії в номінації «Дитячий танець» здобув I місце, а в номінації «Сучасний танець» у старшій віковій категорії зайняв II місце.

Керівник повідомила, що масштабний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Dance time» 25-26 травня відбудеться у м.Світловодську. До нас з’їдуться колективи з різних куточків України, а тому ця подія стане справжнім святом хореографічного мистецтва. До того ж, це гарна нагода отримати нові враження та безцінний досвід.

фото з відкритих джерел

Автор: Яна Боровська

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
“Добрадівці” побували на відкритому турнірі козацького багатоборства
Золоті призери чемпіонату міста Світловодська з футболу присвятили свою перемогу полеглому воїну Олександру Іванушку
Світловодські «Комети» будуть грати у фіналі чемпіонату України!
Дмитро Гонтар біг світловодською набережною, уявляючи, що біжить під київськими каштанами
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Мультiмедиа
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Світловодська громада попрощалася з Олександром Іванушком
Двісті дев'яту річницю від дня народження Тараса Шевченка відзначили у Світловодську (Доповнено)
Світловодськ попрощався з захисником України Сергієм Батяшовим
Щиро вітаємо всіх вчителів України з професійним святом!