» » «Угомонись или поможем!» – погрожує журналістці і редакторці газети невідомий Артем Авраменко

«Угомонись или поможем!» – погрожує журналістці і редакторці газети невідомий Артем Авраменко

Хто такий Артем Авраменкоя не знаю. Ніколи з цією людиною не зустрічалася. Нічим не образила. Чому ж тоді він мені погрожує? Відповідь на це запитання лежить на поверхні – він таким чином захищає без міри слабкого Світловодського міського голову Андрія Маліцького від моїх неприємних, але цілком справедливих публікацій. 

Припустившись у пості, що  він розмістив у групі «Світловодські новини» фейсбуку, купи помилок (навіть у прізвищі кумира – «Малецкого»), ця людина вирішила спочатку звинуватити журналістку у тому, що вона ходить з включеним диктофоном, а це значить, що готова до конфлікту і провокацій. Тобто, на думку цієї особи, диктофон – це не знаряддя праці для журналіста, а така штука в телефоні для знімання «відосиків». Відомо, що у цій сфері мерська команда посідає перше місце серед усіх політиків, груп, банд і просто самозакоханих людей. А тут якась жінка поважного віку, зайшла до міського голови, щоб вказати йому на негідний вчинок і забрати у нього те, що йому не належить, посміла теж щось записати і виставити відео на оглядини широкому загалу! Неподобство!

Тож і вирішив невідомий і вочевидь не дуже розумний Артем Авраменко, пригрозити журналістці, причому, мовою окупанта. Цитую (стиль і орфографію автора зберігаю):

«не угоден Дроздовой Малецкий. Когда сраные не до журналюги Светловодска угомонятся. А Дроздовой хочу передать «угомонись, или поможем»

Тож, Артем Авраменко натякає на те, що він не один: "поможем". Розумію, що гуртом і батька легше бити. 

Зазвичай, я принципово не реагую на пости з безпідставними звинуваченнями безграмотних людей. Ну про що з ними можна говорити?  Але цього разу залишити непоміченими образи та погрози незнайомця не хочу. Тому вирішила показати обличчя «недогероя» з фейсбуку, який чомусь вирішив воювати не з російськими загарбниками на полі бою, а з 66-річною жінкою в глибокому тилу. Нехай буде у нього хвилина слави і ганьба водночас!

Поліції на замітку. Прошу вважати цей матеріал моєю заявою про протиправні дії громадянина Артема Авраменка. Раптом я отримаю травму, підозрюваного ви вже знаєте в обличчя.

Тетяна Дроздова, редакторка газети «Світловодськ вечірній», редакторка сайту https://sv-drozdova.com/, секретар Світловодської регіональної організації НСЖУ

     

Автор: Тетяна Дроздова

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
1 коментар
  1. Людмила
    Не дают нашему меру работать. Палки в колёса ставят, нервы мотают. Вам наверное хочется конченого Козярчука вернуть на место ? Что вы за люди такие !? Идите в свои 66 лет на отдых и не устраивайте цирк. Что вы нервы человеку трепите ?
Популярне
“Добрадівці” побували на відкритому турнірі козацького багатоборства
Золоті призери чемпіонату міста Світловодська з футболу присвятили свою перемогу полеглому воїну Олександру Іванушку
Світловодські «Комети» будуть грати у фіналі чемпіонату України!
Дмитро Гонтар біг світловодською набережною, уявляючи, що біжить під київськими каштанами
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Мультiмедиа
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Світловодська громада попрощалася з Олександром Іванушком
Двісті дев'яту річницю від дня народження Тараса Шевченка відзначили у Світловодську (Доповнено)
Світловодськ попрощався з захисником України Сергієм Батяшовим
Щиро вітаємо всіх вчителів України з професійним святом!